Roca - Seria Amberes

(0 produktów)
i

Kolekcja Roca Amberes obejmuje umywalki w zestawach z bateriami. Ceramikę wyposażono w odpływ wody przeprowadzony z podłoża, umożliwiający montaż umywalki w dowolnym miejscu. Strumień wody regulowany joystickiem, pozwala na wygodną regulację zgodnie z potrzebą.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Roca Amberes - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak zaprojektować łazienkę? To pytanie zadaje sobie każdy, kto musi wyremontować mieszkanie. Łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna i urządzona zgodnie z naszymi indywidualnymi preferencjami. Można zaprojektować łazienkę samemu lub skorzystać z porad, które już dziś znajdziesz w naszym poradniku! Zapraszamy!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Energetyczny prysznic czy relaksująca kąpiel pomoże dobrze zacząć, jak i zakończyć dzień. Bez względu na to, czy łazienka jest duża, czy mała możesz sprawić, aby była wyjątkowa. Zarówno kabina prysznicowa, jak i wanna przyniesie Ci komfort i odprężenie. Zobacz również, jakie aktualnie trendy królują w polskich domach i jaki styl wybrać!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zastanawiasz się, czy ograniczenie stresu związane z remontem łazienki jest możliwe? Oczywiście, że tak! Jeśli nie masz doświadczenia, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą Ci przejść przez remont. Jednak na początek zapraszamy Cię do nas - poznasz ciekawe aranżacje łazienek! Serdecznie zapraszamy!