Roca - Seria America

(0 produktów)
i

Roca America to kolekcja umywalek, bidetów i misek WC wyróżniających się ergonomicznymi kształtami, nawiązującymi do klasycznego stylu. Oferowana ceramika sanitarna to produkty klasy premium, odporne na pęknięcia, zarysowania i przebarwienia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Roca America - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Każda łazienka wymaga dobrego projektu. Dlatego przed aranżacją warto zastanowić się, jaki styl nas interesuje - eko, retro, a może nowoczesny high-tech? Każdy z nich jest stylowy i ponadczasowy. Jeśli nie wiesz, na który się zdecydować, zapraszamy Cię do nas, gdzie czekają na Ciebie cenne wskazówki i porady!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - jak rozwiązać tę kwestię? Wszystko uzależnione jest od tego, jaki metraż masz do wykorzystania. Jeśli łazienka jest mała, warto postawić na kabinę prysznicową. W większym wnętrzu doskonale sprawdzi się wanna. Jeśli zależy Ci również na oszczędności - kabina prysznicowa będzie dla Ciebie idealnym wyborem! Więcej wskazówek znajdziesz na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki często sprawia, że czujemy ciarki na skórze i odczuwamy silny stres. Można jednak tego uniknąć pod warunkiem, że dobrze przygotujemy się do remontu. Na naszym blogu znajdziesz wskazówki, dzięki którym remont przebiegnie bezproblemowo, a ty będziesz mógł cieszyć się pięknym wnętrzem.