Roca - Seria Atlas

(2 produktów)
i

Kolekcja baterii umywalkowych, prysznicowych i bidetowych Atlas marki Roca to eleganckie modele wyróżniające się nowoczesnymi funkcjami. Dzięki ogranicznikom przepływu wody i technologii ColdStart umożliwiają oszczędność wody i energii.Zapraszamy do zakupów!

Więcej informacji o Roca Atlas

Roca Atlas

Wyposażenie łazienki to bardzo trudne zadanie. Wszystkie elementy muszą do siebie pasować nie tylko kolorystycznie i stylowo, ale również funkcjonalnie. Przecież w łazience spędzamy dużo czasu i jest to miejsce, w którym odpoczywamy, warto więc zaufać doświadczeniu zdobytemu w ciągu wielu lat projektowania urządzeń sanitarnych i armatury. W sklepie internetowym 123lazienka.pl. Mamy bogatą ofertę różnych produktów firmy Roca, w tym między innymi kolekcję Roca Atlas . Obejmuje ona baterie umywalkowe, prysznicowe i bidetowe, co oznacza, że wybierając jeden z modeli, można wyposażyć całą łazienkę, zachowując jednolity design i nie martwiąc się o podłączenia i inne techniczne szczegóły. Spójne wykończenie łazienki to gwarancja harmonii oraz maksymalnej przyjemności podczas korzystania z niej. Gwarantujemy satysfakcję z użytkowania wysokiej jakości armatury łazienkowej od firmy Roca. Zapraszamy do udanych zakupów w sklepie internetowym 123łazienka.pl!

Roca Atlas – modne i estetyczne baterie

W łazience nie może zabraknąć baterii umywalkowej. Jeśli wybrana umywalka nie jest wyposażona w otwór, to dowolnie można dopasować wybraną baterię nablatową czy ścienną. Jedną z propozycji jest model podtynkowy. Wygląda niezwykle elegancko, lśni chromowanym blaskiem i jest niezwykle prosty w obsłudze. Dla tradycjonalistów oferujemy baterie stojące medium, które wyposażone są w wężyki elastyczne do przyłączenia oraz perlator, który miesza wodę z powietrzem i zmniejsza zużycie wody. Zamontowany jest ogranicznik przepływu wody do 5 litrów na minutę oraz technologia ColdStart wspomagająca oszczędzanie zarówno wody, jak i energii. Bateria bidetowa z korkiem automatycznym jest wyposażona w perlator. Jej wysokość wynosi 14 centymetrów. Chromowana powierzchnia pasuje do innych elementów wyposażenia, utrzymanych w tym samym kolorze. Przepływ na poziomie 8 litrów na minutę przy 3 barach jest wystarczający, aby skutecznie i wygodnie korzystać z bidetu.

Baterie łazienkowe, które pozwolą wykończyć Ci Twoją łazienkę

Podczas urządzania swojej łazienki jednym z zadań, przed jakim staniesz, będzie dobór odpowiednich baterii łazienkowych, które pozwolą ją wykończyć, a także uzyskać spójny efekt we wnętrzu. Dlatego też, aby móc ułatwić Ci to zadanie w naszym sklepie w jednym miejscu znajdziesz szeroki wybór baterii łazienkowych dedykowanych do umywalek, pryszniców oraz wanien. Wśród wszystkich tych produktów oferujemy także kolekcję Roca Atlas, prezentowaną w tej kategorii.

Nowoczesne baterie łazienkowe na miarę XXI wieku

Szukasz baterii łazienkowych do swoich wnętrz? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz między innymi kolekcję Roca Atlas, charakteryzującą się nowoczesnymi rozwiązaniami. K olekcja Roca Atlas to nowoczesne baterie o stylowym chromowanym wykończeniu na wysoki połysk, które zostały wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji. Baterie te pozwalają nie tylko na korzystanie z armatury łazienkowej zgodnie z jej przeznaczeniem, ale także mają za zadanie oszczędzać wodę i energię, przez co po ich montażu z pewnością zauważysz efekty w postaci niższych rachunków za media. W kolekcji Roca Atlas w naszym sklepie znajdziesz między innymi baterie umywalkowe z tradycyjną dźwignią uruchamiającą dopływ wody, a także nowoczesne baterie umywalkowe podtynkowe. Baterie bidetowe oraz natryskowe i wannowe dedykowane do montażu bezpośrednio na ścianach lub pod tynkiem. Różnorodne modele i wymiary pozwolą wybrać Ci z tej kolekcji odpowiednią baterię do swoich potrzeb.

Roca Atlas - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Rozważania o tym, jaka łazienka jest lepsza, wygodniejsza, jaki styl wybrać, nie omijają nikogo. Do tego dochodzą jeszcze preferencje domowników. Jedni preferują styl nowoczesny, a dla innych estetycznie wygląda styl glamour. Jaki wybrać? Poznaj już dziś nasze inspiracje, które pozwolą Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna? Na co się zdecydować? Do niedawna wybór był oczywisty - kabiny były oszczędne, a wanny wygodne. Warto jednak przy wyborze wziąć pod uwagę kilka parametrów takich jak metraż, który mamy do dyspozycji, oczekiwania względem stylu i potrzeb. Dowiedz się więcej na naszym blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki nie musi być wcale trudny, jakby się mogło wydawać. Liczy się pomysł. Aby remont przyniósł oczekiwany efekt, musimy sporządzić swój projekt. Warto zastanowić się, czy w łazience ma być wanna, a może kabina prysznicowa z zasłoną? Czy potrzebny nam dodatkowy schowek? Jeśli masz wątpliwości, jak się przygotować, odwiedź nas!