Roca - Seria Avant

(6 produktów)
i

Czasowe baterie umywalkowe z kolekcji Roca Avant to modele wyposażone w mechanizmy ekologiczne. Funkcjonalne i niezawodne umożliwiają oszczędzanie wody i energii. Ich nowoczesny, prosty design sprawia, że pasują do każdej współczesnej łazienki.

Więcej informacji o Roca Avant

Roca Avant

Firma Roca słynie z łączenia nietuzinkowych kształtów z nowoczesnymi technologiami, a potwierdzeniem tych słów jest kolekcja baterii umywalkowych Roca Avant . Prosty, nieskomplikowany design baterii umywalkowych, a także ścienny lub stojący montaż to gwarancja nieograniczonych możliwości aranżacyjnych łazienki. Z kolei baterie pisuarowe, montowane podtynkowo lub natynkowo wyglądają dyskretnie i elegancko i świetnie spełniają swoją funkcję. Dobrze dobrany do potrzeb przepływ wody pozwala zaoszczędzić wodę i pieniądze, a skuteczny system mieszania wody przyczynia się do zaoszczędzenia energii. Wybierając rozwiązanie proponowane przez firmę Roca, można jednocześnie wprowadzić do łazienki czy toalety ponadczasową estetykę i być ekologicznym. Baterie umywalkowe mogą być montowane bezpośrednio na umywalce, jeśli jest wyposażona w otwór na baterię, na blacie lub na ścianie. Jednootworowy montaż ścienny jest niezwykle prosty, więc bardzo szybko można się cieszyć z korzystania z nowej baterii. Produkty wyposażone w perlator dodatkowo napowietrzają wodę, dzięki czemu sprzyjają jej oszczędzaniu.

Roca Avant w łazience i toalecie

Baterie Roca Avant można z powodzeniem instalować w łazience, a także w toalecie. Baterie pisuarowe, natynkowe mają nowoczesny design i są przystosowane do montażu z pisuarami, które mają dopływ z góry, a także z podtynkowym dopływem wody. Ponadto, bateria ma regulację temperatury wody. Utrzymana w chromowanej stylistyce pasuje do innych akcesoriów, utrzymanych w podobnej kolorystyce. Jeden uchwyt zapewnia wygodne i praktyczne mieszanie wody do ustalenia pożądanej temperatury. Montowana jest bezpośrednio na ścianie, zapewniając dowolność umieszczenia. Jeśli zachodzi potrzeba montażu w ścianie, doskonałym wyborem będzie bateria pisuarowa, podtynkowa. Po naciśnięciu przycisku następuje przepływ wody w ilości 6 litrów na minutę. Oferowane baterie nie mają korka w zestawie. Funkcjonalne i niezawodne baterie Roca Avant umożliwiają oszczędzanie wody i energii. Ich ergonomiczny kształt i prosty design pasuje do wszystkich typów umywalek i pisuarów.

Ekologiczne i przyjazne środowisku baterie do Twojej łazienki

W dzisiejszych czasach ekologia to palący problem, który dotyczy nas wszystkich. Chcąc wesprzeć naszą planetę i zatroszczyć się o nią, warto zacząć od siebie, montując w swoich łazienkach ekologiczne rozwiązania, które pozwolą na zmniejszenie zużycia wody. Takie rozwiązania mają jeszcze jedną zaletę, którą jest zmniejszenie w znacznym stopniu rachunków za media. Przez co zyskuje nie tylko środowisko, ale także budżet osób, które postawią na ekologiczne baterie w swoich wnętrzach. Dlatego 123lazienka.pl prezentuje kolekcję Roca Avant, która jest idealnym przykładem ekologicznych elementów łazienkowych.

Szeroka gama produktów spełniająca wymagania każdego

W naszym sklepie oferujemy szeroką ofertę urządzeń i elementów sanitarnych w ekologicznej wersji. Wśród nich znaleźć można także prezentowane w tej kategorii produkty z kolekcji Roca Avant, charakteryzującej się eleganckim wyglądem i innowacyjnymi rozwiązaniami, jakimi są między innymi włączniki czasowe, użyte we wszystkich modelach. Kolekcja Roca Avant obejmuje zarówno baterie umywalkowe, jak i wannowe i natryskowe, wyposażone w funkcję oszczędzania wody, przez co jej zużycie znacznie spada. Ich klasyczna, chromowana powierzchnia, doskonale wpisuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza. Dodatkowo zapewniając łatwość utrzymania ich w należytej czystości, bez względu na to, jak często są użytkowane. Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie.

Roca Avant - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak zaprojektować łazienkę? To pytanie zadaje sobie każdy z nas, gdy tylko pragnie zmiany w swoim mieszkaniu. Obecne trendy wnętrz wprowadzają nas w zakłopotanie i nie wiadomo, czy zdecydować się na nowoczesność czy jednak styl tradycyjny, a może glamour? Niezdecydowanych zapraszamy serdecznie na naszego bloga!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy kabina prysznicowa? Jaką alternatywę wybrać? A może warto je połączyć i wybrać wannę z parawanem nawannowym? To rozwiązanie dla osób, które mają problem w podjęciu decyzji. Pomysł wanny z parawanem to podwójna wygoda i oszczędność wody. Do wanny warto zakupić wysokiej jakości baterię - poznaj zatem nasze propozycje!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to spore wyzwanie, dlatego nie warto zdawać się na los i zostawiać cokolwiek przypadkowi. Cały proces wymaga przeprowadzenia dokładnej analizy, a następnie sporządzeniu planu. Spełnienie tych dwóch czynników gwarantuje nam sukces. W przypadku wątpliwości zapoznaj się z naszymi wskazówkami.