Roca - Seria Baby

(5 produktów)
i

Kolekcja Baby producenta Roca to armatura sanitarna zaprojektowana z myślą o dzieciach. Dzięki starannie dostosowanym wymiarom miski WC świetnie nadają się dla najmłodszych. Ze względu na wysoką jakość stanowią produkt, na który warto zwrócić uwagę.

Więcej informacji o Roca Baby

Roca Baby

Słynąca z najwyższej jakości produktów firma Roca zaprojektowała serię Roca Baby , która powstała z myślą o najmłodszych użytkownikach łazienki. Starannie dostosowane rozmiary i użycie bezpiecznych materiałów sprawia, że miski WC Roca Baby są idealnym rozwiązaniem dla dzieci, zarówno w przestrzeni domowej, jak i w miejscach publicznych. Proponowane produkty są wytrzymałe, więc niestraszne są im zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Mogą stanowić wyposażenie toalet w przedszkolach i szkołach, dzieci z pewnością będą zachwycone odpowiednią dla nich wysokością sedesu oraz wielkością miski. Cała miska WC liczy sobie 38,5 centymetra długości i 29,5 szerokości, a jej wysokość wynosi 35 centymetrów. Istnieje możliwość bezpośredniego przymocowania do posadzki, co gwarantuje stabilność i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Montaż ułatwia zawarty w zestawie komplet do mocowania. Maksymalny komfort gwarantowany!

Wygodna armatura sanitarna dla dzieci

W serii Roca Baby znajdują się stojące miski WC, montowane do posadzki z górnym spłukiwaniem oraz odpowiednio do nich dostosowana deska - siedzisko. Jest wykonana z estetycznego i wytrzymałego materiału w tradycyjnym, białym kolorze. Ma zaokrąglony kształt, który idealnie pasuje do misek z tej serii. Plastikowe zawiasy są w 100% bezpieczne dla dzieci, a brak pokrywy zwiększa komfort użytkowania i ułatwia utrzymanie czystości. Nie ma zbędnych zakamarków, w których mogłyby gromadzić się bakterie, wystarczy przetrzeć siedzisko szmatką z niewielką ilością delikatnego detergentu, by lśniło czystością bez zarazków. Miski stojące WC mają możliwość pionowego i poziomego podłączenia odpływu, w zależności od indywidualnych potrzeb. Produkt nie zajmuje dużo miejsca, więc łatwo można go umieścić w domowej łazience, by najmłodsi mogli z niego swobodnie korzystać. Miski są wyposażone w kołnierz, dzięki czemu spłukiwanie jest niezwykle skuteczne. Armatura sanitarna dla dzieci Roca Baby jest dostępna w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Zapraszamy!

Rozwiązania dedykowane najmłodszym

Łazienka to miejsce, z którego korzystają wszyscy bez względu na wiek i płeć, dlatego też zastosowane w niej rozwiązania powinny być dostosowane do potrzeb wszystkich użytkowników. Zwłaszcza jeśli są nimi najmłodsi. Wiele placówek szkolnych i przedszkolnych zapomina o tym, że to właśnie najmłodsi będą każdego dnia odwiedzać toaletę. Chcąc wziąć pod uwagę ich potrzeby i wymagania w trakcie urządzania łazienki, warto zainteresować się ofertą naszego sklepu, jaką jest kolekcja Roca Baby.

Roca Baby produkty dostosowane do potrzeb najmłodszych

Kolekcja Roca Baby powstawała myślą o najmłodszych użytkownikach łazienek. Dostępne w niej produkty dostosowane są przede wszystkim do wzrostu dzieci, przez co swobodnie mogą one samodzielnie załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Roca Baby to przede wszystkim stojące miski WC w klasycznym białym kolorze, które są nieco mniejsze od standardowych modeli. Tego typu elementy sanitarne dedykowane są do montażu w łazienkach przedszkolnych i placówek szkolnych, dzięki czemu najmłodsi nie będą potrzebowali pomocy dorosłych w trakcie wizyt w toaletach i szybciej nauczą się samodzielnie z nich korzystać. Starannie dobrane elementy oraz odpowiednie wymiary zapewniają komfort ich użytkowania, a trwały materiał o gładkiej powierzchni gwarantuje łatwość w czyszczeniu. Wszystko to sprawia, że kolekcja Roca Baby jest idealnym rozwiązaniem z myślą o dzieciach.

Roca Baby - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Dobrze zaprojektowana łazienka to taka, która cieszy oko, jest funkcjonalna, ale oprócz tego odpowiada naszemu stylowi życia. Jak zatem to wszystko pogodzić i jak stylowo zaprojektować łazienkę? Na naszym blogu przedstawimy Ci kilka propozycji, a ty zdecydujesz, który styl jest dla Ciebie. Zapraszamy!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W łazience oprócz kolorów płytek czy dodatków ważna jest swoboda poruszania, a konieczność zainstalowania poszczególnych elementów może okazać się wyzwaniem. Wybór wanny i kabiny prysznicowej jest również ważny. Każda z tych opcji ma swoje zalety i wady - poznaj je już dziś, aby nie popełnić błędu przy zakupie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Słowo remont budzi grozę i same negatywne uczucia niemal w każdym z nas, niezależnie od tego, jaką mamy cierpliwość. Raz na jakiś czas jednak przychodzi taki moment, kiedy musimy się zmierzyć z tym problemem. Dziś w naszym poradniku pokażemy Ci, że remont nie musi być tak straszny, jak może się wydawać.