Roca - Seria Becool

(0 produktów)
i

Seria Roca Becool obejmuje prostokątne wanny pasujące do łazienek urządzanych w minimalistycznym stylu. Profilowane oparcie na plecy i łokcie, uchwyty, a także specjalna powłoka antypoślizgowa gwarantują wyjątkowo komfortową i bezpieczną kąpiel. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Roca Becool

Roca Becool

Firm Roca to światowej sławy lider specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości wyposażenia łazienek. Eleganckie i funkcjonalne wanny prostokątne wraz z akcesoriami to propozycja pochodząca z serii Roca Becool . Wygodne podgłówki, praktyczne, chromowane uchwyty oraz specjalnie profilowane oparcia pod plecy i łokcie to jedne z wielu z zalet oferowanych wanien. Wykonane z akrylu cechują się niezwykłą lekkością, a także gładką powierzchnią, która zdecydowanie ułatwia czyszczenie i zmniejsza możliwość osadzania się zanieczyszczeń i osadów wapiennych. Ponadto, akryl jest ciepły i długo utrzymuje temperaturę wody wewnątrz, co zwiększa przyjemność i czas trwania kąpieli. W serii Roca Becool znajdują się także elementy niezbędne do wyposażenia wanny, jak chromowany przelew z napełnieniem oraz do wanien z hydromasażem, obudowy czołowe i typu L, prawe i lewe, a także podgłówki w czarnym kolorze do wanien jednoosobowych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl!

Nowoczesne wanny stworzone do przestronnych wnętrz

Wanny Roca Becool to ciekawa propozycja do aranżacji nowoczesnych łazienek. Zapewnia wygodę kąpieli każdego dnia. Wanna z uchwytami jest wyjątkowo bezpieczna dla wszystkich użytkowników, w tym szczególnie dla najmłodszych i najstarszych domowników. Praktyczne uchwyty ułatwiają wstawanie i wychodzenie oraz zmianę pozycji w trakcie kąpieli. Różnorodność wymiarów sprawia, że można ją spokojnie dopasować do własnych potrzeb i wielkości pokoju kąpielowego. Komfort kąpieli zwiększa wygodny podgłówek oraz specjalnie wyprofilowane oparcie pod plecy i łokcie. Wanny Roca Becool nie zawierają syfonów w zestawie, natomiast odpływ montowany jest z boku. Obudowa i parawan sprzedawane są osobno, istnieje więc możliwość indywidualnego dopasowania kolorystyki wanny do istniejącej już aranżacji łazienki. Montowana jest na nóżkach, dzięki czemu można dostosować jej wysokość do własnych potrzeb i preferencji. Firma Roca zapewnia 2-letnią gwarancję na modele z tej kolekcji!

Bezpieczne i komfortowe elementy wyposażenia każdej łazienki

Łazienka to miejsce, w którym nietrudno o wypadek. Mokra podłoga, śliska powierzchnia wanny czy też niewielka przestrzeń – wszystko to sprzyja nieszczęśliwym wypadkom. Dlatego też przy jej aranżacji warto pomyśleć o rozwiązaniach, które niwelują to ryzyko do minimum. Zwłaszcza w przypadku łazienek, z których korzystają osoby starsze lub dzieci. W naszym sklepie oferujemy bogatą ofertę produktów do wyposażenia łazienki zapewniających komfort i bezpieczeństwo. Dlatego, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie w Twojej łazience, koniecznie sprawdź oferowaną w naszym sklepie kolekcję Roca Becool, w której znajdziesz wanny z powłoką antypoślizgową.

Roca Becool nowoczesne podejście do wanien

Prezentowane wanny z kolekcji Roca Becool zostały w pełni wyposażone w wygodne i ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają wchodzenie do wanien i wychodzenie z nich, a także komfortowe podparcie pleców i łokci w postaci profilowanej formy. Dodatkowo zastosowana w wannach powłoka antypoślizgowa jest gwarancją 100% bezpieczeństwa w trakcie ich użytkowania. Oprócz wszystkich tych cech wanny prostokątne Roca Becool to elementy, które znajdą zastosowanie we wszelkiego rodzaju łazienkach bez względu na ich stylistykę. Zostały one bowiem wykonane z białego akrylu sanitarnego o najwyższej jakości, który zapewnia ich trwałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to sprawia, że modele z kolekcji Roca Becool cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów.

Roca Becool - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Minimalistyczny, rustykalny, a może industrialny; który styl wybrać? Nawet małą łazienkę można urządzić tak, by była ładna i funkcjonalna. Łazienka to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu w ciągu dnia, dlatego ważne, aby czuć się w niej komfortowo. Jeśli jesteś niezdecydowany co do wyboru stylu, zapraszamy Cię na nasz blog!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Duża łazienka daje nam dowolne możliwości aranżacyjne. Wybór pomiędzy kabiną prysznicową i wanną staje się kwestią naszych indywidualnych preferencji. Inaczej jest w przypadku mieszkania, gdzie jest mała łazienka. To już nie jest kwestia wyboru tylko dylematu - co wybrać? Nie wiesz? Nie zwlekaj, tylko poznaj nasze wskazówki, jak urządzić małą łazienkę.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Pierwsza i podstawowa sprawa przy remoncie łazienki to planowanie. To jest nasz klucz do sukcesu, aby remont przebiegł pomyślnie. Trzeba zaplanować, co chcemy robić, jakie zmiany wprowadzić i jaki styl wybrać. Ważny jest też wybór odpowiedniej armatury sanitarnej, która ma nam służyć na lata. Poznaj zatem nasze propozycje!