Roca - Seria Dostępna łazienka

(25 produktów)
i

Kolekcja Roca Dostępna Łazienka obejmuje ceramikę i akcesoria sanitarne umożliwiające stworzenie funkcjonalnej i wygodnej łazienki dla osób niepełnosprawnych i starszych. Seria łączy nowoczesny design i wyjątkową funkcjonalność, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Więcej informacji o Roca Dostępna łazienka

Roca Dostępna Łazienka

Seria Dostępna Łazienka zaprojektowana przez renomowaną markę Roca składa się z ceramiki sanitarnej, której zastosowanie idealnie sprawdza się na terenie każdej łazienki. Dostępne modele cechuje funkcjonalność oraz wygoda – to rozwiązanie szczególnie korzystne dla osób niepełnosprawnych i starszych. Prezentowana kolekcja doskonale łączy nowoczesny design i wyjątkową wygodę, zapewniając wysoką ergonomię użytkowania. Asortyment tej linii produktowej to głównie wanny, baterie, umywalki, meble, a także prysznice i toalety.

Trwałe produkty z serii Roca Dostępna Łazienka

Wanny dostępne w tej ofercie dają maksymalną przyjemność w trakcie codziennej kąpieli. To idealnie połączenie stylistyki oraz komfortu. Dodatkowo nasz asortyment składa się z wielu zróżnicowanych modeli, dlatego łatwo dopasować przedmiot do zastosowanego designu. Roca Dostępna Łazienka to także meble, które pozwalają na przechowywanie akcesoriów przydatnych podczas porannej oraz wieczornej pielęgnacji. Poza tym prezentowane produkty mogą znaleźć zastosowanie w prywatnych łazienkach oraz tych o charakterze publicznym. To właśnie te elementy wyposażenia pomogą Ci w codziennym zachowaniu porządku we wnętrzu. Nie zapominajmy także o przygotowanej przez producenta armaturze. Dzięki różnorodności kolekcji Roca Dostępna Łazienka możesz wybierać zarówno spośród modeli o stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej. Dobierz baterię tak, aby jej forma idealnie pasowała do Twojej łazienki, co pozwoli Ci uzyskać oryginalny, przyciągający wzrok efekt.

Roca Dostępna łazienka - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka urządzona w sposób kobiecy i elegancki? Brzmi bardzo kusząco, ale jak ją zaprojektować? Podstawą jest zestawienie żywych kolorów i efektownych dodatków. Kobieca łazienka najczęściej ma wyposażenie o liniach prostych i lekko zaokrąglonych. Poznaj nasze pomysły na kobiece aranżacje łazienki!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Długa i relaksująca kąpiel w wannie czy może szybki prysznic? Co wolisz? Idealnie byłoby zdecydować się na oba rozwiązania, jednak gdy nasza łazienka jest zbyt mała, nie możemy pozwolić sobie na taki luksus. Warto zastanowić się, co będzie praktyczniejsze dla wszystkich dominików. Zapraszamy Cię na nasz blog, gdzie podpowiadamy ciekawe rozwiązania!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Przed przystąpieniem do remontu kuchni, łazienki czy salonu podstawą jest przygotowanie planu. To w dużej mierze od niego zależy sprawny przebieg prac. Pierwszym krokiem jest przeanalizowanie potrzeb domowników. Odwiedź nasz blog i dowiedz się, w jaki sposób przygotować się do gruntownego remontu mieszkania!