Roca - Seria Duplo PL1

(3 produktów)
i

Seria przycisków spłukujących Roca Duplo PL1 to eleganckie modele przeznaczone do spłuczek podtynkowych Roca Duplo. Dwa zakresy spłukiwania wody umożliwiają jej oszczędność, a trzy wersje kolorystyczne pozwalają na dopasowanie przycisku do wystroju łazienki.

Więcej informacji o Roca Duplo PL1

Pod nazwą Roca Duplo PL1 nasi klienci znaleźć mogą eleganckie modele spłuczek podtynkowych. Produkty wchodzące w skład tej oferty oferują dwa zakresy spłukiwania, co gwarantuje możliwość większego oszczędzania wody. Kilka wersji kolorystycznych sprawia, że każdy konsument ma szansę dopasować spłuczkę do indywidualnej stylizacji łazienki. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą naszych produktów oraz ich opisem - wiele przedmiotów objętych jest gwarancją od 2 lat wzwyż. Co więcej, w sklepie 123lazienka.pl istnieje możliwość zakupu produktów na raty. Wielkość opłaty może być dopasowana do personalnych potrzeb. Produkty z kategorii Roca Duplo PL1 to wyposażenie wykonane z surowców wysokogatunkowych. Oznacza to, że każdy model będzie poprawnie sprawować się przez wiele lat, nie sprawiając żadnych niespodziewanych kłopotów. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz wersję pasującą do designu Twojej łazienki. Interesuje Cię model z połyskiem? A może lepiej dopasujesz wersję matową? Wybór należy do Ciebie.

Spłuczki podtynkowe Roca Duplo PL1 wysokiej jakości

Przyciski spłukujące od Roca Duplo PL1 to przedmioty przeznaczone do spłuczek podtynkowych tej samej firmy. Uruchamianie w tym przypadku następuje poprzez naciśnięcie jednego z dwóch klawiszy z przodu (dwa zakresy spłukiwania, zwykle w przedziale 3 i 6 litrów). Wybór ilości wody wykorzystanej przy spłukiwaniu sprawia, że rachunki mogą być niższe już po pierwszym miesiącu stosowania. Zaletą prezentowanych modeli jest fakt, iż można je bezproblemowo powiązać ze stelażami Duplo. Zamawiając produkt, konsument otrzymuje zestaw składających się z dodatkowej ramki mocującej oraz popychacze. Producent Roca jest renomowanym przedsiębiorstwem znanym na rynku światowym (ponad 150 krajów). Taki zasięg jest dowodem profesjonalizmu firmy. Zakup wyposażenia, które pochodzi od Roca to gwarancja zadowolenia, a nowe produkty z pewnością będą dumnie służyć przez wiele lat.

Roca Duplo PL1

Kolekcja dostępna pod nazwą Roca Duplo PL1 składa się z eleganckich modeli spłuczek podtynkowych, które idealnie prezentują się w aranżacji wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Klienci doceniają przedstawione produkty ze względu na możliwość spłukiwania w dwóch oddzielnych zakresach. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie zmniejszyć rachunki za wodę. Aktualnie proponujemy kilka wersji kolorystycznych; kupujący ma więc okazję dopasować model do wnętrza i do swoich upodobań. Zapoznaj się ze specyfikacją każdej spłuczki, aby zamówić produkt, który do Twojej łazienki wpasuje się idealnie.

Przyciski do spłukiwania – wyposażenie łazienkowe Roca Duplo PL1

Wersje dostępne w tej kategorii świetnie pasują do spłuczek podtynkowych Roca Duplo. Ich uruchomienie następuje poprzez naciśnięcie przycisku od frontu. Użytkownik ma do wyboru dwa rodzaje spuszczania wody – mniejsze i większe. Produkty zostały wyprodukowane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Zachęcamy do zakupu spłuczki razem ze stelażem Duplo bądź Duplo Compacto. Zamawiając spłuczkę, klient otrzymuje również ramkę mocującą i popychacze. Montaż modelu nie wymaga dużego nakładu czasu, a sama instalacja jest bardzo prosta. Spłuczki Roca Duplo PL 1 to estetyczne produkty, które mimo swej prostoty wyglądają bardzo elegancko. Wielbiciele nowoczesnych i klasycznych stylizacji z pewnością będą usatysfakcjonowani, ponieważ prezentowane modele mogą być genialnym dodatkiem do stylizacji tego typu. Odmień wnętrze swojej łazienki dzięki Roca!

Roca Duplo PL1 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Drewno to coraz popularniejszy element stylowo zaprojektowanych łazienek. Niekoniecznie musi być prawdziwe. Rynek jest pełen imitacji, które naśladują naturalny materiał i wykazują identyczną odporność na codzienną eksploatację oraz częsty kontakt z wodą. Czy meble i płytki drewnopodobne to za dużo? Oczywiście, że nie - ważne tylko, aby dobrze je zestawić.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Urządzenie łazienki zawsze wiążę się z wyborem wanny lub kabiny prysznicowej. Dlaczego? Bo nie każdy ma tak dużą dużą łazienkę, aby wybrać obie opcje. Dlatego warto przed wyborem poznać, jakie korzyści płyną z zastosowania wanny, a jakie z kabiny. Na naszym blogu postaramy się Ci pomóc dokonać prawidłowego wyboru. Zapraszamy!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont mieszkania nie zawsze musi budzić w nas negatywne uczucia. Chodzi o to, aby do tej inwestycji podejść z planem i pomysłem - tu możesz skorzystać z gotowych inspiracji, które znajdziesz w naszym poradniku. Również za naszym pośrednictwem możesz zakupić niezbędne produkty do remontu w atrakcyjnej cenie!