Roca - Seria Estudio Angular

(0 produktów)
i

Umywalki z serii Roca Estudio Angular to narożne modele, wyjątkowo funkcjonalne i pasujące nawet do małych łazienek. Wykonane z wytrzymałej ceramiki sanitarnej, są gwarancją niezmiennych walorów użytkowych i estetycznych przez wiele lat użytkowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Roca Estudio Angular - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Modny sposób na urządzenie łazienki to skupienie się na jasnych i delikatnych barwach. Takie kolory subtelnie łączą się z białą ceramiką, tworząc wyjątkowy duet. To styl, który wprowadza do wnętrza spokój - idealny dla osób, które cenią sobie ciszę! Jasna łazienka to nie nuda - to idealne miejsce do relaksu!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabiny prysznicowe coraz częściej wypierają tradycyjne wanny. Za kabinami przemawiają takie czynniki jak oszczędność wody, a co za tym idzie - i funduszy. Otóż nie trzeba wybierać między wanną a kabiną! Można zdecydować się na kabinę prysznicową z hydromasażem. Zachowamy oszczędność wody i zrelaksujemy się. Koniecznie rozważ tę opcję!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Udany remont może sprawić, że stare i zaniedbane mieszkanie zyska nowe życie. Jednak jak go zrealizować? Czy jest to możliwe bez fachowców? Nasi eksperci twierdzą, że tak! Sprawdź, jakie propozycje i porady przygotowali dla Ciebie na naszym blogu! Serdecznie zapraszamy - na pewno znajdziesz tam cenne wskazówki i inspirację!