Roca - Seria Genova

(0 produktów)
i

Wanny z serii Roca Genova wyróżnia uniwersalny design, wspaniale pasujący do aranżacji każdej łazienki. Cechą charakterystyczną modeli jest obła niecka i wyprofilowane miejsca pod łokcie, co czyni ceramikę wygodną w użytkowaniu. W ofercie znajdują się także wersje z hydromasażem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Roca Genova - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zaprojektowanie wnętrza, jakim jest łazienka, nie jest trudne. Jednak dużym utrudnieniem może okazać się stworzenie projektu tego wnętrza o niedużym metrażu. Określenie jego charakteru znacznie przyspieszy stworzenie odpowiedniego projektu, dlatego proponujemy skorzystanie z naszego bloga.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna? A może coś dla osób niezdecydowanych? Zarówno wybór, jak i samo dopasowanie tych elementów nie jest łatwe, szczególnie gdy mamy do dyspozycji niedużą łazienkę. W takim przypadku dobrze wybrać najwygodniejszą dla nas opcję, jaką jest kabina prysznicowa lub mała wanna.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Bałagan podczas przeprowadzanych remontów jest nie do uniknięcia. Jednak nie warto się go bać! Wystarczy tylko przestrzegać pewnych zasad, aby proces ten przeszedł bez niepotrzebnych nerwów. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych porad dostępnych na naszym firmowym blogu. Serdecznie zapraszamy.