Roca - Seria Genova N

(5 produktów)
i

Prostokątne wanny z kolekcji Roca Genova to modele wykonane z odpornego na uszkodzenia akrylu. Wanny urzekają subtelnym designem, dzięki czemu pasują do wnętrz urządzanych w klasycznym stylu. Dzięki obłej niecce i podłokietnikom stanowią ceramikę wyjątkowo wygodną w użytkowaniu.

Więcej informacji o Roca Genova N

Kolekcja oznaczona jako Roca Genova N składa się głównie z prostokątnych wanien wykonanych z wysokiej jakości akrylu. Materiał ten sprawia, że poszczególne produkty są odporne na uszkodzenia, zadrapania, zarysowania oraz wgniecenia. Wyposażenie łazienkowe, prezentowane w tej kategorii urzeka subtelnym designem, precyzyjnym wykonaniem oraz oryginalną stylistyką nadającą łazienkom gracji i elegancji. Jesteśmy pewni, że dostępne modele znakomicie wkomponują się w design Twojej łazienki, oferujemy bowiem szeroki asortyment, dzięki któremu możesz dopasować wannę do własnych upodobań. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami, aby poznać ich szczegółową specyfikację. Warto także dodać, że poza serią Roca Genova N znajdziesz u nas także wiele innych, ciekawych kolekcji! Uzyskaj maksymalne ukojenie podczas kąpieli i zrelaksuj się dzięki nowej wannie.

Wyjątkowe produkty serii Roca Genova N

Piękne wanny Roca Genova N idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. To najwyższej jakości produkty stworzone z myślą o osobach, które przykładają ogromną wagę do wyposażenia wnętrz. Właśnie dlatego korzystamy wyłącznie z innowacyjnych rozwiązań oraz renomowanych partnerów z wieloletnim doświadczeniem. Wanny z kolekcji Genova N cechuje trwałość oraz łatwy montaż. Ich powierzchnię łatwo jest utrzymać w czystości, a w trakcie pielęgnacji nie ma potrzeby stosowania silnych środków chemicznych. Wiele modeli przystosowano do montażu w zabudowie, warto więc to sprawdzić przed zakupem. Wybierając model z serii Roca Genova N, masz gwarancję, że nowa wanna będzie wygodna, funkcjonalna i wytrzymała. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Równocześnie przypominamy, że w naszym sklepie oferujemy także wiele innych produktów z zakresu wyposażenia łazienek. Znajdziesz tutaj pisuary, miski WC, czy różnego typu akcesoria.

Roca Genova N

Kolekcja prostokątnych wanien zaprezentowanych przez Roca nosi nazwę Genova N i w jej skład wchodzą produkty wykonane z odpornego na wszelkie uszkodzenia akrylu. Oferowane modele urzekają subtelnym designem, który sprawia, że pasują one do wnętrz urządzanych w klasycznym stylu. Podczas projektowania zadbano o wszystkie szczegóły, dlatego wiele modeli ma podłokietnik zapewniający większą wygodę w trakcie użytkowania. Kąpiel nie będzie już nigdy taka sama dzięki wannom z serii Roca Genova N.

Wanny przykuwające wzrok – seria Roca Genova N

Stylowa biała wanna to zawsze uniwersalne rozwiązanie, które może być zastosowane praktycznie w każdym wnętrzu. Właśnie dlatego kolekcja Roca Genova N składa się z modeli wykonanych w jasnych barwach, aby wpasować się do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Producent w tym przypadku zdecydował się na minimalistyczną formę, która jest ponadczasowa. Produkty wykonano z wysokiej jakości akrylu, który jest wytrzymały i wykazuje niesamowitą odporność na zarysowania oraz różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Wanny Genova N przeznaczone do zabudowy zostały dodatkowo wyposażone w stabilne nóżki niezbędne do prawidłowej instalacji. W zestawie otrzymasz również funkcjonalny podłokietnik, zapewniający podparcie podczas kąpieli. Przypominamy, że marka Roca znana jest na całym świecie ze swojej innowacyjności. Nie inaczej jest w tym przypadku. Wybierając model z serii Roca Genova N, masz pewność, że będzie to inwestycja na lata, która nieraz wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Zrelaksuj się podczas kąpieli dzięki nowej wannie.

Roca Genova N - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Eko, retro czy nowoczesny high-tech – to style sprawdzające się świetnie w małych wnętrzach, szczególnie w łazience. Odpowiednio dopasowany projekt pozwoli, aby łazienka nie tylko była ładnie zagospodarowana, ale także funkcjonalna. Zapraszamy do nas, jeżeli chcesz zaprojektować to wnętrze w taki sposób, aby sprawdziło się w swojej roli.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Podczas aranżacji łazienki często głównym problemem jest wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie to świetne dopełnienie wnętrza, jednak nie zawsze pozwala na to metraż. W takiej sytuacji warto skorzystać z porady zawartej na naszym firmowym blogu i podjąć właściwą decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jak wiadomo bałagan to nieodzowny element każdego remontu. Jednak jego wielkość można łatwo zminimalizować, unikając przy tym niepotrzebnych nerwów i stresu. Za nim podejmiemy się tego procesu, warto wykonać plan działania, co nie tylko pozwoli na zapanowanie nad bałaganem, ale także przyspieszy prace remontowe.