Roca - Seria Georgia

(0 produktów)
i

Owalne wanny należące do kolekcji Roca Georgia wyglądem nawiązują do stylu minionych epok, a także do luksusu i ponadczasowej elegancji. Wykonane z wysokiej jakości akrylu, stanowią niezawodną ceramikę łazienkową, wzbogaconą o izolację akustyczną.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Roca Georgia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nowoczesna łazienka to zarówno wygoda, jak i funkcjonalność. Estetyka budząca przyjemne skojarzenia po wejściu do jej wnętrza, które z każdą czynnością wpływa na komfort, powinna być niezachwiana. Warto wybrać taki styl, aby zaprojektowanie nawet małej łazienki nie stanowiło większego problemu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy kabina prysznicowa? A może obydwa rozwiązania na raz? Jest to możliwe nie tylko w przypadku dużej łazienki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do nas. Możesz również zasięgnąć porad dotyczących właściwego doboru tych elementów aranżacji dzięki dostępnym na naszym blogu informacjom.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Bałagan to nieunikniony element każdego remontu. Świetnym rozwiązaniem jest odwiedzenie naszego firmowego bloga. Znaleźć tu można dużo porad dotyczących tego, jak przetrwać ten trudny czas. Dzięki nam uniknie się wielu niepotrzebnych nerwów, stresów, a nawet nieprzewidzianych wydatków.