Roca - Seria Kalahari

(7 produktów)
i

Umywalki z blatem z kolekcji Roca Kalahari przeznaczone do montażu ściennego to modele doskonale prezentujące się w każdej łazience. Ergonomiczny kształt, trwały materiał ceramiczny, a także możliwość wyboru umywalki podwójnej to główne zalety produktów z oferowanej serii.

Więcej informacji o Roca Kalahari

Umywalka to jeden z elementów, których nie może zabraknąć w żadnej łazience. Seria Roca Kalahari stworzona została z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy oczekują spójności między nowoczesnym kształtem, estetyką i funkcjonalnością. Kilka białych umywalek w różnym rozmiarze stanowi podstawę do stworzenia wielu ciekawych aranżacji począwszy od tych utrzymanych w stylu nowoczesnym, jak i z nutką klasyki. Wyprodukowane z ceramiki sanitarnej umywalki posiadają prostokątny lub kwadratowy blat oraz okrągłą misę, dzięki czemu można zamontować je zarówno do ściany, jak i w meblach. W zależności od wybranego modelu umywalki są z otworem na baterię lub bez niego, czyli idealnie współgrające z bateriami ściennymi. Okazałe blaty chronią meble przed wilgocią, co szczególnie cieszy osoby gustujące w drewnie. Ciekawym rozwiązaniem jest podwójna umywalka, które świetnie sprawdza się zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i publicznej.

Estetycznie wykonane i modne umywalki z serii Roca Kalahari

Umywalki z serii Roca Kalahari to doskonała inwestycja zarówno do dużych przestrzeni, jak i niewielkich łazienek w bloku, w których najważniejsza jest dobrze zorganizowana przestrzeń. Dodatkowym atutem proponowanych rozwiązań jest zawartość zestawu montażowego, dzięki czemu remont przebiega o wiele szybciej, a zakup nie generuje dodatkowych kosztów. Dzięki zastosowaniu ceramiki łazienkowej, umywalki nie wymagają częstego gruntownego sprzątania. W codziennych czynnościach wystarczy uwzględnić usuwanie osadu wapiennego, śladów po mydle i kosmetykach. Umywalki z serii Roca Kalahari to doskonały wybór bez względu na możliwości finansowe. Wytrzymałość i estetyka zachowana zostaje na długie lata, dzięki czemu koszt zakupu umywalki jest bardzo niski. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami oraz produktami pozwalającymi zaoszczędzić wodę i energię. W sklepie 123lazienka.pl oferujemy także wyposażenie łazienki w outletowych cenach.

Roca Kalahari - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowo zaprojektowana łazienka to klucz do posiadania wnętrza nie tylko funkcjonalnego, ale także eleganckiego. W przypadku niedużego wnętrza świetnym rozwiązaniem jest zaaranżowanie łazienki w stylu doskonale pasującym do niedużych przestrzeni. Eko , retro czy high-tech idealnie się sprawdzą.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy kabina prysznicowa – to dylemat, przed którym stajemy podczas każdego remontu łazienki. Mamy do wyboru elementy, które nie tylko różnią się od siebie wielkością, ale także wpływają na oszczędność, dlatego podjęcie decyzji nie należy do łatwych. Co wybrać? Zajrzyj na naszego bloga i zdecyduj!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zmiana aranżacji łazienki to nie tylko koszty i odświeżona przestrzeń, ale także bałagan. Podczas remontu jest on nieunikniony, dlatego warto stworzyć plan, który zapobiega zbyt dużemu nagromadzeniu się kurzu i pyłu. Zajrzyj na nasz blog i dowiedz się, jak zachować porządek podczas remontu.