Roca - Seria Kalahari Maxiclean

(2 produktów)
i

Seria umywalek Roca Kalahari MaxiClean urzeka nowoczesnym designem produktów, a także ich funkcjonalnością. Umywalki ścienne z blatem znajdą zastosowanie w każdej nowoczesnej łazience, a dzięki specjalnej powłoce nie sprawią problemu w utrzymaniu czystości.

Więcej informacji o Roca Kalahari Maxiclean

Poszukując elementów wyposażenia łazienki, które uwzględnione zostaną w ostatecznym projekcie, konieczne jest wzięcie pod uwagę wielu aspektów, takich jak ilość lat, w których aranżacja nie będzie zmieniana, czy ilość osób, które będą z niej korzystać. Jednym z podstawowych produktów, o których warto pomyśleć na samym początku jest umywalka. Estetyczne i funkcjonalne modele wyposażone zostały w okrągłą misę oraz kwadratowy lub prostokątny blat. Nowoczesny design idealnie współgra zarówno z klasyką, jak i najnowszymi trendami obowiązującymi we wnętrzarstwie. Z kolei ponadczasowy charakter podkreślony został przez międzynarodowego producenta za pomocą bieli. W ramach asortymentu sklepu 123lazienka.pl oferujemy kilka najczęściej poszukiwanych wymiarów umywalek między innymi 100x51, 80x49 oraz 65x45.

Umywalki Roca Kalahari Maxiclean - łatwość w czyszczeniu i wytrzymałość zachowana na lata

Relatywnie niska cena, uniwersalny design, ponadczasowy charakter i pełna funkcjonalność modeli z serii Roca Kalahari Maxiclean uzupełnione zostały o powłokę Maxi Clean, dzięki której codzienne czyszczenie umywalki jest łatwe i przyjemne. Dodatkowo ceramika charakteryzuje się maksymalną gładkością, dzięki czemu osad po niej spływa, a umywalka dłużej pozostaje czysta. O jakości wyrobów bardzo dużo mówi okres gwarancji, który w przypadku tych produktów wynosi aż 5 lat. Dzięki temu osoby decydujące się zastosować umywalki Roca Kalahari Maxiclean w swoim domu, czy firmie mają 100% pewność, że produkt jest odporny na uszkodzenia zewnętrzne, przyjemny dla oka i funkcjonalny a z jego użytkowania zadowoleni będą zarówno dorośli, jak i dzieci. Stosując wysokiej jakości baterie łazienkowe od marki Roca dodatkowo można zaoszczędzić kilkaset złotych rocznie na wodzie i energii. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi seriami wyposażenia łazienki od Roca oraz kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Roca Kalahari Maxiclean - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowe zaprojektowanie łazienki wiąże się nie tylko z jej ładną aranżacją, ale także funkcjonalnością. W większości przypadków jest to wnętrze o niedużych rozmiarach, dlatego wybór stylu powinien się wiązać z minimalizmem i prostotą. Styl eko, nowoczesny high-tech czy retro doskonale się sprawdzą.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna – wybór nie należy do najprostszych. Jednak nie zawsze możemy zastosować obydwa rozwiązania ze względu na nieduży metraż. Świetnym sposobem jest kompromis. Dowiedz się o nim więcej, zaglądając na naszego bloga, gdzie udzielamy cennych rad.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont to jedna z tych czynności, która niesie za sobą jednocześnie pozytywne i negatywne emocje. Z jednej strony odświeżamy i urządzamy wnętrze, które będzie cieszyć oko, a z drugiej tworzy się bałagan oraz nieprzewidziane koszty. Nie warto jednak bać się remontu, bo są na niego sposoby! Zajrzyj na naszego bloga i ułatw sobie przeróbki.