Roca - Seria Loft

(25 produktów)
i

Kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych Roca Loft to modele o surowym, industrialnym wyglądzie. Zasługują na uwagę nie tylko ze względu na dbałość wykonania oraz kształt, ale też z uwagi na awangardowe, modne wzornictwo, wysoką jakość i trwałość.

Więcej informacji o Roca Loft

Wysoka estetyka i trwałość to dwie wartości poszukiwane przez każdego, kto aranżuje przestrzeń łazienkową lub planuje gruntowny remont. Jeśli podobają Ci się elementy wyposażenia w surowym, industrialnym klimacie, koniecznie postaw na serię Roca Loft . Kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych pozwala zachować w obu pomieszczeniach spójność i estetykę, która będzie aktualna tak samo dziś, jak i za parę lat. Modne awangardowe wzornictwo uwzględnione zostało zarówno w bateriach umywalkowych, prysznicowych, wannowo - prysznicowych, bidetowych, jak i kuchennych. Dodatkowo z myślą o najbardziej wymagających klientach w ramach kolekcji zawarliśmy również elementy wymienne, czyli kurki zimnej i ciepłej wody. Zawory objęte są 2-letnią gwarancją a ich cena jest adekwatna do prezentowanej jakości. Zdecydowanie warto postawić na armaturę proponowaną przez światową markę Roca.

Estetyka i wyjątkowy klimat zapewniony przez serię baterii Roca Loft .

W ramach prezentowanego asortymentu dostępne są chromowane podtynkowe baterie umywalkowe z automatycznym korkiem, jak również elektroniczne baterie umywalkowe z mieszaczem. Oryginalny kształt uzupełniony o zintegrowany perlator, dzięki któremu w budżecie domowym zauważalne są znaczne oszczędności. Dodatkowo zawarta w części modeli fotokomórka dba o mniejsze zużycie wody, dozując jedynie ilość niezbędną do umycia rąk czy zębów. Ścienna termostatyczna bateria natryskowa umożliwia szybkie i bezproblemowe ustawienie optymalnej temperatury, a bardzo poręczna i komfortowa słuchawka pozwala wziąć szybki, orzeźwiający prysznic każdego poranka. Chromowane wykończenie daje duże możliwości aranżacyjne, gdyż świetnie komponuje się zarówno z neutralnymi barwami, jak i tymi nieco bardziej odważnymi. Osoby, które przeprowadzają gruntowny remont, zachęcamy do zapoznania się z ofertą wanien, pryszniców, umywalek i mis WC. Gwarantujemy wysoką jakość, atrakcyjną cenę i profesjonalne doradztwo na każdym etapie zamówienia. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy zespół wykwalifikowanych doradców klienta.

Roca Loft - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowo zaprojektowana łazienka wiąże się nie tylko z estetycznym jej wykończeniem, ale także funkcjonalnością. W przypadku niedużych wnętrz jest to ważne, dlatego każdy detal powinien być dobrze przemyślany. W przypadku niedużych łazienki świetnie sprawdzą się style Eko , Retro oraz High-Tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - przed  tym dylematem stajemy za każdym razem, gdy remontujemy łazienkę. Dwa rozwiązania chodź różne odpowiednio ustawione, doskonale wkomponują się w całe wnętrze. Jednak nie zawsze możemy sobie pozwolić na posiadanie ich jednocześnie. Zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się, co bardziej pasuje do twojej łazienki - wanna  czy kabina prysznicowa?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Bałagan to jednak ze skutków przeprowadzanych remontów. Towarzyszy nam przy każdej czynności, dlatego tak skutecznie zniechęca nas do przeprowadzania jakichkolwiek przeróbek. Dodatkowo podczas remontów zaskakują nas nieprzewidziane wydatki. Możemy temu zapobiec, tworząc plan. Zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się jak go wykonać.