Roca - Seria Loft Elite

(5 produktów)
i

Seria baterii łazienkowych i kuchennych Roca Loft Elite to krok w stronę eleganckiego wnętrza, wygody i oszczędności. Baterie wyposażono w wiele użytecznych funkcji, a design dopracowano do perfekcji, co sprawiło, że oferowane modele są niemal doskonałe.

Więcej informacji o Roca Loft Elite

Łazienka i kuchnia to dwa bardzo ważne pomieszczenia w każdym domu, w których domownicy spędzają dużo czasu. Ważne jest zatem to, by były to miejsca funkcjonalne i komfortowe. O te aspekty niewątpliwie zadba kolekcja armatury Roca Loft Elite . Baterie umywalkowe, wannowo - prysznicowe, prysznicowe oraz kuchenne z pewnością przypadną do gustu miłośnikom wnętrzarskich trendów, w których od lat dostępna jest armatura w chromowanym wykończeniu. Niepowtarzalny i spójny wygląd można uzyskać, łącząc proponowane wyroby z białą ceramiką, czy kolorowymi elementami wyposażenia. Baterie łazienkowe i kuchenne pochodzące z serii Roca Loft Elite to także prosty sposób na oszczędzanie. Produkty są bardzo wydajne, dzięki czemu służyć będą o wiele dłużej niż proponowana przez producenta 2-letnia gwarancja. Dodatkowo modele wyposażone zostały w zintegrowany perlator, który napowietrza wodę, przez co jej zużywalność jest o wiele mniejsza. Tym samym w budżecie domowym realnie widoczne są oszczędności.

Roca Loft Elite kolekcja baterii stworzona dla miłośników najnowszych trendów

Chromowane baterie łazienkowe i kuchenne przez wielu projektantów uwzględniane są przy okazji każdego projektu. Dlaczego? Ich wyjątkowa linia i uniwersalna barwa sprawia, że pasują do każdego wystroju, a w przypadku zmiany aranżacji nie muszą być wymieniane. Proponowane w ramach kolekcji baterie wannowo - prysznicowe możliwe są do montażu na umywalce lub na blacie i są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą jednocześnie posiadać wannę i natrysk. Wygoda i ergonomia dwuuchwytowych baterii sprawia, że łazienka staje się miejscem relaksu i komfortowego porannego przygotowania do nowego, wymagającego dnia. W ramach serii można zdecydować się również na ekonomiczną baterię kuchenną z perlatorem i wysoką obrotową wylewką, dzięki której mycie dużych ilości naczyń, czy wstępne przygotowanie produktów spożywczych jest łatwe i przyjemne. Chromowana armatura jest łatwa w czyszczeniu, a jej błyszcząca powierzchnia podkreśla estetykę wnętrza.

Roca Loft Elite - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zaprojektowanie małej przestrzeni, jaką jest łazienka, staje się niezwykle trudne. Podczas tego procesu na uwadze warto mieć nie tylko jej estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność. Cechy te są ważne w szczególności we wnętrzach, w których często przebywamy. W małych wnętrzach ze względu na minimalistyczne cechy najczęściej króluje Retro, High-Tech oraz Eko.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Remont łazienki wiąże się nie tylko z kosztami, ale także z podejmowaniem właściwych decyzji. Jedną z nich jest wybór - kabina prysznicowa czy wanna ? Decyzja nie jest łatwa, a nie zawsze możemy pozwolić sobie na obydwa rozwiązania. Jeżeli masz wątpliwości - zajrzyj na naszego bloga i wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remonty budzą w nas wiele skojarzeń od tych przyjemnych po te, które nas do tej czynności zniechęcają. Z jednej strony możemy cieszyć się odświeżoną łazienką czy pokojem z drugiej nieprzewidziane koszty, czy bałagan zapewniają nam duże stresu i nerwów. Uniknięcie negatywnych skutków remontu jest proste. Wystarczy sporządzić odpowiedni plan działania.