Roca - Seria Monodin-N

(10 produktów)
i

Seria baterii łazienkowych Roca Monodin-N została stworzona z myślą o luksusowych łazienkach. Jest ukłonem w stronę oczekiwań dotyczących ekonomicznej i ekologicznej armatury sanitarnej, która sprawia, że łazienka zmienia się w strefę wygody, elegancji i oszczędności.

Więcej informacji o Roca Monodin-N

Nowoczesne wnętrza łazienkowe niejednokrotnie stawiają na biel ceramiki sanitarnej oraz chromowane wykończenie armatury. Wśród modeli, które w naszym sklepie 123lazienka.pl zasługują na szczególną uwagę jest seria Roca Monodin-N . Piękna, nowoczesna i zarazem uniwersalna linia pozwala zastosować baterie łazienkowe w każdym projekcie, zarówno w zestawieniu z neutralnymi barwami, jak i nieco żywszą kolorystyką. Kolekcja stworzona została z myślą o luksusowych łazienkach z uwagi na swój charakter i trwałość, która jest nieoceniona. W ramach proponowanej armatury można wybrać spośród baterii umywalkowych, bidetowych, prysznicowych i wannowo - prysznicowych. Mnogość wariantów pozwala w szybki i bezproblemowy sposób zmienić łazienkę w strefę relaksu, wygody i dobrego smaku.

Roca Monodin-N kolekcja luksusowej armatury łazienkowej

Nowoczesne wnętrze łazienki to nie tylko wysoka estetyka, ale również korzystanie z rozwiązań nastawionych na długofalowe działania ekologiczne i ekonomiczne. W naszym sklepie ukłonem w stronę tych dwóch wartości niewątpliwie jest kolekcja baterii łazienkowych Roca Monodin-N . Wśród wielu oferowanych modeli znaleźć można baterię umywalkową do montażu na blacie lub ceramice, która nie tylko została wyposażona w korek click-clack, ale również w rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo dzieci, takie jak płynący strumień zimnej wody w momencie, w którym uchwyt umieszczony jest w pozycji centralnej. Baterie bidetowe zostały wyposażone w praktyczny korek pop-up, zaś baterie prysznicowe występują w wersji ściennej lub podtynkowej. Roca Monodin-N to także baterie kuchenne z niską lub wysoką wylewką, które doskonale prezentują się zarówno na blacie, jak i bezpośrednio na zlewozmywaku. Produkty objęte zostały 5-letnią gwarancją producenta, dzięki czemu zakup baterii jest doskonałą inwestycją dla każdego. Dla aktualnych i przyszłych klientów przygotowaliśmy możliwość kontaktu z wykwalifikowanym personelem na infolinii lub poprzez wiadomość mailową.

Roca Monodin-N - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka o bardzo małej powierzchni jest dość ciężka do zaaranżowania. Aby jednak wydobyć z niej odpowiedni styl, wystarczy dostosować się do kilku ważnych porad. Nasz artykuł pomoże Wam urządzić własną łazienkę, na przykład w bardzo modnym ostatnimi czasy stylu retro. Zapraszamy do przeczytania.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa to doskonałe rozwiązanie w przypadku łazienek o niewielkim metrażu. Pomoże to oczywiście zaoszczędzić każdy centymetr wolnej przestrzeni. Natomiast zwolennicy długich i relaksujących kąpieli z pewnością zdecydują się na wannę. Jeżeli jednak masz wątpliwości – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszych porad.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zbliżający się remont łazienki może niektórych z nas wpędzić w prawdziwą panikę. Okazuje się, że w rzeczywistości nie jest to takie straszne, jak się wydaje. Wystarczy tylko objąć pewną koncepcję, a także w odpowiedni sposób przygotować się do tego zadania. Na naszym blogu bardzo dokładnie wyjaśniamy, jak to zrobić.