Roca - Seria Multiclean

(6 produktów)
i

Kolekcja Roca Multiclean to propozycja desek sedesowych z funkcją bidetu, przeznaczonych do nowocześnie urządzonych łazienek. Inteligentne toalety zostały wyposażone w przepływowy podgrzewacz wody i zintegrowany panel sterowania w postaci pilota.

Więcej informacji o Roca Multiclean

Nowoczesny design i najnowsze technologie lubią iść razem w parze. Jeśli i Ty lubisz takie rozwiązania, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Roca Multiclean desek sedesowych z funkcją bidetu. Dzięki propozycji od międzynarodowego producenta, marki Roca nie ma konieczności uwzględniania w projekcie dwóch elementów wyposażenia - miski WC i bidetu. Produkt z pewnością podkreśli charakter nowoczesnych wnętrz i przestronnych łazienek, ale jest także świetnym sposobem na wkomponowanie nieco inteligentnej technologii w niewielkie łazienki w bloku czy kamienicy. Inteligentne toalety z serii Roca Multiclean zostały wyposażone w przepływowy podgrzewacz wody i zintegrowany panel, którym można sterować przy pomocy pilota. Łatwo wypinana deska jest produktem funkcjonalnym, nie sprawiającym problemów podczas montażu i demontażu. Wszystkie oferowane wzory objęte są 2-letnią gwarancją producenta, co bezspornie stanowi o tym, że jest to doskonała inwestycja na lata.

Wprowadź do swojego domu inteligentną toaletę Roca Multiclean

Bez względu na to czy dysponujesz dużą przestrzenią łazienkową, czy niewielką ubikacją, prezentowane w naszym sklepie deski sedesowe z funkcją bidetu z pewnością zrobią na Tobie ogromne wrażenie. Poszczególne modele różnią się między sobą wymiarami. Dostępne warianty to 42,8x49,5x15,5 cm, 42,8x48,5x15,5 cm, 35,8x48,5x15,5 cm, 35,8x49,5x15,5 cm oraz 43x48,5x15,5 cm. Bardzo dużą zaletą deski sedesowej z funkcją czyszczącą jest zastosowana podczas produkcji systemu Multiclean, w ramach którego dostępne są takie funkcje jak natrysk tylny, natrysk dla kobiet, funkcja suszenia, mycie oscylacyjne, mycie pulsacyjne, trzy poziomy ustawienia temperatury wody, pięć ustawień ciśnienia wody oraz pięć ustawień położenia dyszy myjącej. Dzięki tak wielu możliwościom każdy użytkownik toalety jest w stanie dopasować funkcje do swoich indywidualnych potrzeb. Co ważne, deski są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, a ich powierzchnia jest odporna na uszkodzenia.

Roca Multiclean - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Styl retro wraca do łask. Okazuje się, że w ten sposób można zaaranżować również łazienkę, nawet taką, która ma bardzo mały metraż. Stylowa tapeta w kolorze złotym, wolnostojąca wanna… Co jeszcze może nam się przydać, aby w dość małym pomieszczeniu, którym jest oczywiście łazienka, odzwierciedlić ten designerski styl?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Modna kabina prysznicowa kusi nas oszczędnością cennego miejsca w dość małej łazience. Natomiast zwolennicy długich i relaksujących kąpieli z pewnością zdecydują się na wolnostojącą lub zabudowaną wannę. A jaka opcja będzie najkorzystniejsza do Twojego pomieszczenia, którym jest oczywiście łazienka? Oto kilka cennych porad.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeżeli remont łazienki tak bardzo Cię przeraża, że w nieskończoność go odwlekasz – przyszła odpowiednia pora na to, aby zaciągnąć kilka ważnych porad na temat tego, w jaki sposób bez stresu przygotować się do tego wyczynu. Wbrew pozorom to nic trudnego. Zatem zapraszamy do zapoznania się z artykułem.