Roca - Seria Multiclin - Advance Square

(0 produktów)
i

Kolekcja Roca Multiclean - Advance Square to praktyczne deski sedesowe myjące, łączące w sobie funkcję toalety i bidetu. Modele z zaawansowaną technologią posiadają zintegrowany panel sterowania, ekran LCD i przepływowy podgrzewacz wody umożliwiający regulację jej temperatury.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Roca Multiclin - Advance Square

Sedes z bidetem to trend ostatnich lat, który coraz częściej gości nie tylko w dużych, luksusowych łazienkach, ale również w niewielkich ubikacjach w bloku. Roca Multiclin - Advance Square to kolekcja innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie toalet myjących łączących w sobie funkcję toalety i bidetu. Prezentowane w ramach kolekcji modele posiadają zintegrowany panel sterowania, ekran LCD oraz bardzo wygodny i funkcjonalny przepływowy podgrzewacz wody, dzięki któremu każdy użytkownik może wyregulować temperaturę wody według własnych potrzeb i oczekiwań. Dużą zaletą proponowanych rozwiązań jest doskonały balans między rozwiązaniami najnowszej wiedzy technologicznej a minimalistycznym designem, który sprawdza się w każdym domu. Korzystając z funkcji podmywania części intymnych nie tylko dba się o higienę, ale również stan samej misy WC, gdyż jest ona przy okazji obmywana. Co ważne, wszystkie przyłącza są schowane, dzięki czemu zapewnione jest również pełne bezpieczeństwo.

Roca Multiclin - Advance Square nowoczesne toalety myjące z ekranem LCD

W ramach serii desek myjących Roca Multiclin - Advance Square dostępnych jest kilka interesujących modeli w różnych rozmiarach: 41,7x49,2x15,5 cm, 35,8x49,2x15,5 cm oraz 35,8x48,2x15,5 cm. Różnorodność pod względem szerokości i długości deski pozwala na parowanie modelu z najlepszymi propozycjami marki Roca. Wypinana, wolnoopadająca deska posiada dwie dysze, ekran LCD, zintegrowany panel sterowania, kontrolę temperatury siedziska, przepływowy podgrzewacz wody oraz sterowanie pomocnicze. Co więcej, deski z funkcją bidetu posiadają tryb pulsacyjny, automatyczne czyszczenie dyszy oraz pięciostopniowy system regulacji natężenia strumienia natrysku. Produkt objęty 2-letnią gwarancją producenta jest świetną inwestycją dla osób w każdym wieku, a z jego funkcjonalności mogą korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W razie wątpliwości, który model będzie odpowiedni zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Roca Multiclin - Advance Square - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czysta, zadbana oraz stylowa łazienka w trakcie relaksującej kąpieli to jest coś, na co większość z nas czeka przez cały długi dzień spędzony na przykład w pracy. Każda aranżacja w łazience powinna być przede wszystkim funkcjonalna, jednakże nie zaszkodzi, aby również pobudzała wszystkie nasze zmysły. W jaki zatem sposób zaaranżować oraz wyposażyć niewielką łazienkę?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna? Większość z nas zadaje sobie to pytanie w trakcie aranżowania własnej łazienki. Otóż korzystanie zarówno z jednego, jak i z drugiego ma wiele zalet. Są jednak również i minusy. O czym konkretnie mowa i na co się w ostateczności zdecydować? Zapraszamy do przeczytania kilku ważnych porad na ten temat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki nie należy do łatwych. Szczególnie jeżeli jesteśmy właścicielami niewielkiej łazienki. Wystarczy jednak kilka sztuczek, aby bardzo dokładnie zaplanować sobie wszelkie czynności związane z remontowaniem. Jak tego dokonać? Oto kilka ważnych podpowiedzi.