Roca - Seria Neo Selene

(1 produkt)
i

Umywalki blatowe i podblatowe typu “2 w 1” to ceramika z kolekcji Roca Neo Selene. Klasyczne modele zachwycają urokliwym designem i estetyką wykonania. Umywalki z tej kolekcji są oferowane także w wersji z powłoką Maxi Clean, ułatwiającą utrzymanie ceramiki w nienagannej czystości.

Więcej informacji o Roca Neo Selene

Miejsca publiczne takie jak restauracje, kawiarnie, kluby, bawialnie, czy galerie handlowe aranżując przestrzeń łazienek często stają przed ogromnym dylematem inwestycyjnym. Idealną sytuacją jest uwzględnienie wyrobów estetycznych, tanich i trwałych, takich jak umywalki blatowe i podblatowe typu „2w1” pochodzące z kolekcji Roca Neo Selene . Produkt daje zarówno projektantowi, jak i wykonawcy dużo swobody i możliwości zestawienia wyrobu z wieloma dodatkami i urządzeniami. Umywalki mogą być montowane w dwojaki sposób pod blatem lub jako element wpuszczany w blat. Co więcej, całość bazuje na ponadczasowej bieli i trwałości ceramiki sanitarnej, która mimo wielu innych dostępnych na rynku rozwiązań nadal cieszy się dużą popularnością. W ramach serii dostępne są modele w rozmiarze 51x39,5x18 cm w wersji klasycznej oraz wzbogaconej o powłokę ochronną Maxi Clean, dzięki której utrzymanie czystości w publicznej toalecie jest niezwykle proste. Powłoka nie tylko sprawia, że regularne czyszczenie przebiega znacznie sprawniej, ale również ogranicza konieczność częstego sprzątania.

Roca Neo Selene - tanie i eleganckie umywalki do łazienek publicznych

Budowa i remont pomieszczeń użyteczności publicznej jest dużą i kosztowną inwestycją. W czasie realizacji przedsięwzięcia niejednokrotnie konieczne są oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu efektywnego rezultatu. Rozwiązaniem, które wielu projektantom nasuwa się na myśl jest wyposażenie marki Roca. Relatywnie niska cena, dbałość o detal, najwyższej jakości surowce i zaawansowane technologicznie rozwiązania składają się na wszystko, czego poszukują inwestorzy i osoby odpowiedzialne za realizację. W sklepie 123lazienka.pl oferujemy prysznice, bidety, misy WC, szafki oraz umywalki, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Z chęcią doradzimy, które rozwiązania z kolekcji Roca Neo Selene będą spełniały wszelkie wymagania, a ich koszt będzie mieścił się w zaplanowanym budżecie inwestycyjnym.

Roca Neo Selene - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka wcale nie musi być nudna! To ukazanie wyjątkowego designu, który można odzwierciedlić nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Tapeta w kolorze złota lub beżu, wolnostojąca wanna… Co jeszcze może nam się przydać do zaaranżowania łazienki, na przykład w stylu retro? Na czym się skupić?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku bardzo małych łazienek. W ten sposób zaoszczędzimy trochę miejsca. Oprócz tego zmniejszą się również nasze rachunki za wodę. Dostępność kabin prysznicowych na rynku jest aż tak różnorodna, że za ich pośrednictwem zaaranżujemy własną łazienkę w dowolnym stylu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Większość z nas sceptycznie podchodzi do kwestii remontu własnej łazienki. Czynność tę odkładamy na ostatnią chwilę. Okazuje się jednak, że remont to nic strasznego – wystarczy się jedynie w odpowiedni sposób zorganizować, a także dostosować do pewnych trików. O tym, jak tego dokonać, podpowiadamy w naszym artykule.