Roca - Seria Nicole

(1 produkt)
i

Narożne wanny akrylowe z serii Roca Nicole to modele występujące w szerokiej gamie rozmiarów i pojemności. Ich szczególną zaletą są wyprofilowane misy umożliwiające komfortową kąpiel, a także specjalne półki, na które można odłożyć potrzebne kosmetyki.

Więcej informacji o Roca Nicole

Nowoczesne budownictwo to często niezbyt wiele powierzchni przeznaczonej na łazienkę. Mała przestrzeń ogranicza możliwości projektowe i niejednokrotnie jest kłopotliwa nie tylko dla domowników aranżujących łazienkę na własną rękę, ale również dla projektantów, którzy podjęli się zlecenie stworzenia pięknej i funkcjonalnej łazienki. Rozwiązaniem na te i wiele innych bolączek są narożne wanny akrylowe z serii Roca Nicole . W sklepie 123lazienka.pl oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment międzynarodowej marki Roca w bardzo atrakcyjnej cenie. Modele narożne to przede wszystkim możliwość wykorzystania większej ilości przestrzeni, co sprawia, że codzienne korzystanie z łazienki jest jeszcze bardziej komfortowe. Narożne wanny Roca Nicole wykonane zostały z akrylu, czyli produktu, który sprawia, że wanna jest gładka, jej powierzchnia łatwo się czyści, a sam produkt długo utrzymuje temperaturę wody. Dodatkowo jest to wariant o wiele tańszy niż np. wanny żeliwne, czy stalowe.

Akrylowe wanny narożne Roca Nicole , czyli idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń

Akrylowe, narożne asymetryczne wanny z serii Roca Nicole cieszą się w naszym sklepie bardzo dużym zainteresowaniem. Modele objęte 2-letnią gwarancją występują w wersji lewostronnej i prawostronnej w klasycznej bieli, która świetnie prezentuje się zarówno w zestawieniu z klasyką, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Wanny do zabudowy dostępne są w kilku najpopularniejszych rozmiarach, w których można znaleźć między innymi wersję 160x80, 160x95, 150x80, 150x90 i 140x75. Do zestawów dołączone są nóżki, które gwarantują prawidłową instalację, a dzięki przewidzianej w projekcie półeczce zwiększa się komfort codziennego korzystania z wanny także przez osoby z ograniczeniami ruchowymi. Na półeczkę można również położyć swoje ulubione kosmetyki lub zapachowe świece, które sprawią, że relaks będzie jeszcze pełniejszy. Zachęcamy również do odkrycia wielu kolekcji baterii łazienkowych, które designem i funkcjonalnością będą idealnie współgrać z linią Roca Nicole .

Roca Nicole - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

W stylowy sposób zaaranżowana łazienka to szereg wcześniej przemyślanych decyzji, które dotyczą na przykład rodzaju odpowiedniej armatury łazienkowej, koloru kafelków lub ścian. W naszym poradniku podpowiemy Ci, w jaki sposób zaaranżować niewielką pod kątem metrażu łazienkę w stylu retro lub high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa pod kątem ekologicznym jest praktyczniejsza niż wanna. Pozwoli nam za zużycie mniejszej ilości wody, a co za tym idzie – nasze rachunki za wodę od razu staną się mniejsze. Jakie są jednak zalety posiadania wanny i czy warto z niej całkowicie zrezygnować? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na ten temat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont niewielkiego pomieszczenia, którym jest łazienka, przeraża nas pod wieloma względami. Jest to oczywiście bałagan i pełen rozgardiasz dosłownie w całym domu. Okazuje się jednak, że wystarczy przybrać pewną sprawdzoną koncepcję, aby wszystko ułożyło się po naszej myśli. Jak zatem przetrwać remont łazienki bez zbędnego stresu?