Roca - Seria Penta

(0 produktów)
i

Seria Roca Penta obejmuje brodziki w charakterystycznym pięciokątnym kształcie, przeznaczone do montażu narożnego, a także zestawy nóg do brodzików. Oferowana ceramika nadaje się nawet do małych łazienek, a dzięki tłoczonej powierzchni dna jest bezpieczna w użytkowaniu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Roca Penta

Poszukując estetycznego wyposażenia łazienki, które sprawdzi się zarówno w dużych przestrzeniach, jak i niewielkich łazienkach, warto zwrócić uwagę na brodziki z serii Roca Penta . Estetyka na najwyższym poziomie przejawia się w klasyce bieli, którą można zestawić z każdym rozwiązaniem aranżacyjnym, jak również z charakterystycznego pięciokątnego kształtu, który jest bardziej atrakcyjny i zaskakujący niż klasyczne kształty brodzików. Akrylowe brodziki posiadają głęboki na ponad 65 mm, co szczególnie doceniane jest przez rodziców mniejszych dzieci, które w czasie codziennej kąpieli mogą usiąść w brodziku wypełnionym wodą. O bezpieczeństwo dzieci i dorosłych, w tym szczególnie osób starszych dba wytłoczona powierzchnia dna, dzięki której ryzyko poślizgnięcia się jest zredukowane do minimum. Dzięki temu brodzik staje się produktem na lata dostosowanym do potrzeb każdego domownika i kolejnych etapów jego życia.

Roca Penta brodziki dostosowane do potrzeb całej rodziny

Modele brodzików Roca Penta występują w najpopularniejszych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie model w 100% wpisujący się w dostępną przestrzeń użytkową. Modele dostosowane do montażu na posadzce w rogu przy ścianie lub jako wbudowana we wnękę ceramika łazienkowa. Popularność kolekcji oprócz dostępnej, atrakcyjnej ceny płynie z zastosowanego materiału, jakim jest akryl. Jedną z największych zalet tego surowca, który również doceniany jest przez młodych rodziców, jest długie utrzymywanie temperatury wody, dzięki czemu dziecko podczas kąpieli będzie miało zapewnione optymalne warunki. Co więcej, akryl jest bardzo odporny na uszkodzenia i odbarwienia a jego czyszczenie nie sprawia najmniejszego problemu. W ramach kolekcji Roca Penta dostępne są również zestawy nóg do brodzików, które pozwolą poprawnie zamontować wyposażenie łazienki i zadbać o estetykę pomieszczenia. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty baterii prysznicowych marki Roca, które w sklepie 123lazienka.pl dostępne są w wielu wariantach.

Roca Penta - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aby uzyskać stylowy klimat w naszej łazience, niezbędne jest do tego podjęcie szeregu ważnych decyzji związanych z samą aranżacją wnętrza. Złota tapeta, białe kafelki, beżowe ściany… Co jeszcze może nam się przydać do wystroju łazienki? Nie można również zapominać o odpowiednio dobranej  armaturze. W jakiej zatem koncepcji ją przedstawić?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa to szereg zalet, które wynikają z jej korzystania. Po pierwsze, jest to oszczędność miejsca w naszej łazience. Po drugie, od razu zmniejszają się rachunki za wodę. Natomiast dla miłośników wanien kompromisem może okazać się zamontowanie nad wanną funkcjonalnego prysznica. Jakie jeszcze rozwiązania mogą nam się przydać we własnej łazience?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Główną i podstawową zasadą w trakcie przeprowadzania remontu dowolnego pomieszczenia w naszym domu jest przede wszystkim odpowiednie jego zaplanowanie. A co, jeśli mamy zamiar wyremontować małą łazienkę, w której ledwie mieszczą się dwie osoby? W jaki sposób poradzić sobie z tym zadaniem? Podpowiadamy, jak przetrwać remont własnej łazienki bez zbędnego stresu.