Roca - Seria PL1

(0 produktów)
i

Seria Roca PL1 obejmuje między innymi 2-funkcyjne przyciski spłukujące, przeznaczone do stelaży podtynkowych. Oferowane modele wyróżniają się eleganckim panelem wyposażonym w 2 guziki umożliwiające redukcję ilości wody zużywanej do spłukiwania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Roca PL1 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka to szereg funkcjonalnych rozwiązań w połączeniu z odpowiednią aranżacją wnętrza. Może to być na przykład wolnostojąca wanna lub złota tapeta na ścianach w towarzystwie białych kafelków. Jakie jeszcze rozwiązania będą idealnie pasowały do odzwierciedlenia stylowego klimatu w naszej łazience. Doradzimy Ci w poniższym poradniku.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy jednak może wanna? Oczywiście znajdą się tu zwolennicy długich i relaksujących kąpieli przy świecach wraz z zastosowaniem aromatycznych olejków do kąpania. Jednakże używanie kabiny prysznicowej również niesie za sobą mnóstwo praktycznych zalet, choćby oszczędności na czasie w trakcie kąpieli. Jakich jeszcze?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki wcale nie musi być straszny. Wystarczy odpowiednia koncepcja oraz dokładny plan działania, a wszystko powinno pójść jak z płatka. W jaki zatem sposób przygotować się do tego, aby po drodze nie popełnić żadnej gafy? Oto kilka ważnych porad, które sprawią, że efekt remontu z pewnością miło Cię zaskoczy!