Roca - Seria Rocabox

(1 produkt)
i

Nowoczesna i jakże efektowna seria Roca Rocabox stanie się koronnym nabytkiem do łazienki, pozwalając na stworzenie pięknego łazienkowego wnętrza w wybranym stylu. Wysoka jakość wykonania i zastosowanie wytrzymałych materiałów umożliwiają cieszenie się produktami przez wiele lat.

Więcej informacji o Roca Rocabox

Seria Roca Rocabox to produkt, który powinien znaleźć się w każdej łazience. Dlaczego? Jest to idealne połączenie funkcjonalności i najwyższej jakości akcesoriów do armatury. Roca Rocabox to uniwersalne rozwiązanie podtynkowe, dzięki któremu chcąc zmienić baterię, nie musisz jednocześnie zmieniać elementów zainstalowanych w ścianie. Model jest kompatybilny z wieloma bateriami marki Roca, w tym między innymi linią Insignia, Atlas, Esmai, Lanta, czy Stella. Szeroki wachlarz baterii jednouchwytowych z przełącznikiem lub bez elementów zewnętrznych baterii prysznicowych, baterii wannowych, prysznicowych oraz wannowo-prysznicowych daje ogrom możliwości aranżacyjnych zarówno utrzymanych w nowoczesnym stylu, jak i w duchu klasyki. Dzięki możliwości łączenia ze sobą różnych elementów zyskujesz pełną swobodę, która jest nieoceniona podczas tworzenia klimatycznych wnętrz. Nie bez znaczenia jest również niski generowany poziom hałasu. Elastomer zastosowany w elemencie podtynkowym skutecznie eliminuje hałas i wibracje wydostające się rur.

Roca Rocabox - wygoda, którą pokochasz!

Roca Rocabox to element podtynkowy, który nie tylko jest uniwersalny i wygodny, dzięki temu, że można go zainstalować w ścianie, na ścianie oraz w lekkiej zabudowie, ale również funkcjonalny. Świetnie nadaje się zarówno do dużych łazienek, jak i małych pomieszczeń, w których liczy się każdy centymetr. Dzięki instalacji podtynkowej bateria nie zajmuje dużo miejsca, a co za tym idzie - zwiększa przestrzeń użytkowa podczas każdej kąpieli. Elementy podtynkowe Roca Rocabox , mimo iż są niewielkich rozmiarów, ich budowa kryje w sobie wiele funkcjonalności. Dźwiękochłonny elastomer absorbuje wszystkie rodzaje hałasu, uniwersalna obudowa i pierścień mocujący to stabilność instalacji, zaś mosiężna płyta to znakomita twardość i właściwości antykorozyjne. Korek blokujący to element pozwalający na zamknięcie oraz przepłukanie instalacji przed montażem a pokrywa zabezpiecza wnętrze elementu do czasu instalacji.

Roca Rocabox - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Urządzenie stylowej łazienki wcale nie wymaga od nas zbyt wielu poświęceń. To fakt, że dobieranie odpowiedniej armatury sanitarnej, pozostałych mebli, a nawet oświetlenia może nas z początku trochę przerażać. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalistyczny artykuł o tym, w jaki sposób urządzić wymarzoną łazienkę w stylu retro lub high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa przyda się wszędzie tam, gdzie oszczędność wolnej przestrzeni stoi na pierwszym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszą się również nasze rachunki za wodę. To dość ekologiczne podejście, wśród nas zapewne nie brakuje również i zwolenników długich i gorących kąpieli w wannie. Jak pogodzić ze sobą te dwa rozwiązania?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont to mnóstwo wyrzeczeń z naszej strony, poświęcony czas oraz nerwy. Nie warto jednak poddawać się emocjom, szczególnie jeżeli zbieramy się do wyremontowania naszej własnej łazienki. To może jedynie skutkować tym, że efekt naszego remontu nie będzie taki, jakbyśmy chcieli. Oto kilka ważnych porad na to, jak sobie poradzić ze stresem w trakcie remontu.