Roca - Seria Senso Square

(10 produktów)
i

Seria Roca Senso Square została wykonana zgodnie z “zasadami” nowoczesnego designu. Zastosowanie wytrzymałych materiałów zapewni komfort użytkowania przez długie lata. Prezentowana kolekcja obejmuje wysokiej jakości umywalki ścienne oraz postumenty.

Więcej informacji o Roca Senso Square

Roca Senso Square to umywalki ścienne, postumenty i półpostumenty, które powinny znaleźć się w każdej łazience. Stworzone zostały zgodnie z najnowszymi trendami, zachowując jednak to, co najlepsze z klasyki. Dzięki wykorzystaniu najlepszych surowców umywalki służyć Ci będą przez długie lata, nawet przy codziennej, intensywnej eksploatacji. Dlaczego seria Roca Senso Square jest tak popularna? Dostępne w naszym sklepie modele to różnorodność rozmiarów od modeli niewielkich, które świetnie sprawdzą się w małych łazienkach, aż po prostokątne, duże umywalki idealne do okazałych pomieszczeń. Biała ceramika sanitarna to także duże możliwości aranżacyjne. Do białej umywalki bez problemu dopasujesz armaturę, kafle, czy pozostałe elementy wyposażenia łazienki, podkreślając jednocześnie osobliwy charakter i estetyczny wygląd pomieszczenia. Seria Roca Senso Square to świetna inwestycja na lata, która nie straci na wartości nawet podczas diametralnej zmiany aranżacji łazienki.

Roca Senso Square - kolekcja, która Cię zainspiruje

Bez względu na to, czy gustujesz w nowoczesnych wnętrzach, czy bliska Twemu sercu jest raczej klasyka, z pewnością w umywalkach z serii Roca Senso Square odnajdziesz coś dla siebie. W zależności od wybranego wariantu umywalka może być kwadratowa lub prostokątna w najpopularniejszych rozmiarach takich jak 35x28,5 cm, 85x47,5 cm, 60x47 cm, 100x47,5 cm oraz 65x47 cm. Część modeli z dodatkowym blatem pozwala na praktyczne korzystanie z kosmetyków podczas czynności higienicznych, tworzenia wyjątkowych fryzur, czy pięknego makijażu. Jest to także doskonała ochrona przed zachlapaniem podłogi. Co więcej, umywalki z serii Roca Senso Square zostały zaprojektowane w ten sposób, aby można było zamontować je również na meblu, zyskując tym samym dodatkową przestrzeń do przechowywania. W zestawie dołączone są wszelkie elementy montażowe oraz czytelna instrukcja. Zamawiając umywalkę i postument na 123lazienka.pl, możesz płatność rozłożyć na wygodne raty. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Roca Senso Square - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Posiadanie we własnym domu stylowo urządzonej łazienki to marzenie niejednego miłośnika wyjątkowych aranżacji. W jaki sposób zaaranżować własną łazienkę tak, aby po drodze nie popełnić żadnych błędów?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Posiadanie niewielkiej łazienki wiąże się oczywiście z dokonywaniem pewnych wyborów. Dość często pojawiają się one w trakcie generalnego remontowania tego pomieszczenia. W tym przypadku zamiast wanny w naszej łazience możemy postawić kabinę prysznicową. W ten sposób zaoszczędzimy również na rachunkach za wodę.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki, a szczególniej tej, której metraż nie jest zbyt duży, to prawdziwe wyzwanie. Nie warto jednak popadać w panikę, ponieważ wtedy większość rzeczy może się zwyczajnie nie udać. Pomocne okażą się tutaj pewna koncepcja oraz ścisły i dokładny plan tego przedsięwzięcia. W jaki jeszcze sposób możemy się przygotować?