Roca - Seria Sensum

(2 produktów)
i

Seria Roca Sensum została wykonana zgodnie z obecnie panującymi trendami i nowoczesnym designem. W jej skład wchodzą słuchawki prysznicowe o różnym kształcie, zapewniające komfort użytkowania przez wiele lat.

Więcej informacji o Roca Sensum

Słuchawki prysznicowe z serii Roca Sensum zostały stworzone z wytrzymałych materiałów o chromowanym wykończeniu. Wysoka jakość wykonania umożliwia bezproblemowe korzystanie przez długi czas. Produkty pozwalają na wybór jednego z czterech typów strumieni. Średnica 130 mm umożliwia łatwe trzymanie w dłoni, co zapewnia komfort użytkowania podczas codziennego prysznica. Słuchawki z serii Roca Sensum obsługują również tryb ekonomiczny pozwalający na oszczędność wody do nawet 50% jej zwykłego zużycia. Dzięki temu możesz uzyskać nowoczesny design przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i własny portfel. Seria Roca Sensum obejmuje różne kształty słuchawek, co pozwala na dobranie właściwego produktu do Twoich potrzeb i typu wnętrza.

Roca Sensum - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka zaprojektowana w nowoczesny sposób z pewnością przyczyni się nie tylko do zaspokojenia naszych estetycznych zmysłów. Powinno to być przede wszystkim pomieszczenie funkcjonalne oraz ułatwiające nam codzienne czynności. W jaki zatem sposób zaaranżować łazienkę swoich marzeń? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym artykule.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa w łazience jest bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku bardzo małych pomieszczeń. Pozwoli nam to zaoszczędzić cenną przestrzeń, a także zminimalizuje rachunki za wodę. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z posiadaniem kabiny prysznicowej?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

To prawda, że remont łazienki może nam spędzić sen z powiek. Zamartwiamy się dosłownie o wszystko. Czy w odpowiedni sposób dobraliśmy armaturę łazienkową? Czy kolor ścian będzie pasował do pozostałych mebli? Czy starczy nam pieniędzy na remont? Nie warto się przejmować, ponieważ dzięki naszym poradom z pewnością wszystko się uda!