Roca - Seria Sentronic

(2 produktów)
i

Wysokiej jakości elektroniczne zawory do pisuarów z serii Roca Sentronic zapewniają efektowny wygląd oraz zadziwiającą funkcjonalność. Wytrzymałe materiały, których użyto do wykonania produktu, pozwalają na korzystanie z niego przez wiele lat.

Więcej informacji o Roca Sentronic

Elektroniczne zawory do pisuarów, wchodzące w skład kolekcji Roca Sentronic, pozwalają na sprawne korzystanie z niego dzięki zasilaniu sieciowemu lub za pomocą czterech baterii alkalicznych. Zamontowanie go na stelażu z dopływem z tyłu umożliwia zastosowanie produktu w połączeniu z wieloma modelami pisuarów. Funkcja oszczędzania wody sprawdza się doskonale zarówno w domu, jak i w przypadku toalet publicznych. Błyszczące wykończenie pozwala na dostosowanie zaworu do dowolnego typu łazienki, dzięki czemu możesz zachować spójność w wyposażeniu wnętrza swojej łazienki. Zastosowanie wytrzymałych materiałów i dodatkowej blaszki służącej do montażu zapewnia prawidłowe działanie produktów przez wiele lat, dzięki czemu zawory z serii Roca Sentronic są dobrą inwestycją na przyszłość.

Roca Sentronic - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nasza łazienka powinna być zaaranżowana w ten sposób, abyśmy czuli się w niej swobodnie i bezpiecznie. Stylowa łazienka z pewnością spełni te dwa zadania, dodatkowo zaspokoi również nasze estetyczne zmysły. W jaki zatem sposób zabrać się za wyposażanie łazienki w odpowiednie meble oraz armaturę i nie popełnić przy tym żadnych błędów?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa to doskonałe rozwiązanie w przypadku bardzo małych łazienek. Natomiast zwolennicy długich i gorących kąpieli oraz szczęśliwi posiadacze nieco większych łazienek z pewnością zdecydują się na wannę. Jakie są plusy i minusy posiadania wanny, a jakie kabiny prysznicowej? W poniższym artykule odpowiemy na te pytania.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont własnej łazienki wcale nie musi być straszny. Nie dajmy się zwariować. Stres w niczym nam nie pomoże, wręcz przeciwnie – spowoduje jedynie, że po drodze popełnimy mnóstwo błędów. W jaki sposób odpowiednio przygotować się do remontu? Na te pytanie odpowiadamy w artykule, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was!