Roca - Seria Sprint

(8 produktów)
i

Seria Roca Sprint została wykonana z myślą o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach. W skład kolekcji wchodzą zawory podtynkowe i natynkowe oraz baterie umywalkowe i natryskowe. Wszystkie produkty z serii zostały wykonane z metalu o błyszczącym wykończeniu.

Więcej informacji o Roca Sprint

Baterie stanowią nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Do wyboru mamy ich wersję umywalkową, wannową, prysznicową, wannowo - prysznicową czy bidetową. Jako że są to produkty, z których intensywnie korzystamy każdego dnia, warto by były one w pełni funkcjonalne. Nie mniej istotne są tutaj ich walory estetyczne. Warto, aby baterie dopasowane były do stylu, w jakim zostało urządzone dane wnętrze. Miłośnikom aranżacji nowoczesnych, surowych oraz minimalistycznych, do gustu przypadnie z pewnością kolekcja Roca Sprint . Dostępne tutaj baterie są zarówno wytrzymałe, jak i odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie sposób nie wspomnieć tutaj również o ich eleganckim, prostym designie. Baterie Roca Sprint znajdą zastosowanie zarówno w domowych łazienkach, jak i tych, które znajdują się w przestrzeniach użyteczności publicznej, jak galerie handlowe czy siłownie.

Roca Sprint - baterie dla wymagających

Sprint to niezwykle rozbudowana kolekcja marki Roca, co sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poza wspomnianymi powyżej bateriami, znaleźć można tutaj również praktyczne zawory podtynkowe oraz natynkowe. Wszystkie produkty z serii wykonane zostały z wysokiej jakości metalu o połyskującym wykończeniu, co sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. W serii Sprint zaopatrzyć można się między innymi w baterię, która nadaje się do montażu zarówno na umywalce, jak i na blacie. Pozwala to na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb i układu danego pomieszczenia. Bateria wyposażona jest w regulację czasu, natężenia oraz przepływu wody i perlator, który pozwala na ograniczenie ilości zużywanej każdego dnia wody. W serii Sprint dostępny jest także funkcjonalny zawór natynkowy do pisuaru. Pozwala on na regulację temperatury - do wyboru jest tutaj woda ciepła oraz zmieszana. Pisuar posiada chromowane wykończenie. Jeżeli nie mają Państwo pewności, które z produktów Roca z kolekcji Sprint najlepiej sprawdzą się w Państwa przypadku - zachęcamy do kontaktu.

Roca Sprint - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowo zaaranżowana łazienka to przede wszystkim nienaganny gust i wygoda. W ten sposób urządzone pomieszczenie sprawi, że w naszej własnej łazience będziemy się czuli komfortowo i bezpiecznie. Jaki styl przemawia do nas bardziej? Retro, a może jednak high-tech? Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Odpowiednia aranżacja własnej łazienki wymaga od nas podejmowania mnóstwa trudnych decyzji. Na przykład, jeżeli nasza łazienka jest bardzo mała, to lepiej będzie, jeżeli zaopatrzymy ją w wannę czy kabinę prysznicową? Zwróćmy najpierw uwagę na nasze potrzeby oraz możliwości aranżacyjne.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki wcale nie musi być straszny. Okazuje się, że odpowiednia koncepcja i odpowiedni plan działania z pewnością przyczynią się do sukcesu w tej kwestii. Jeżeli jednak masz jeszcze wątpliwości, już teraz zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!