Roca - Seria Stella

(14 produktów)
i

Seria Roca Stella obejmuje wiele produktów, takich jak drążki prysznicowe, mydelniczki, słuchawki, zestawy prysznicowe, ramiona ścienne oraz głowice. Ich szeroki wybór pozwala na skompletowanie odpowiednich akcesoriów i zakomponowanie nimi nowoczesnego wnętrza.

Więcej informacji o Roca Stella

Roca to popularny na całym świecie producent armatury łazienkowej, który na rynku działa nieprzerwanie od ponad 100 lat. Wyroby marki charakteryzują się najwyższą jakością, trwałością, odpornością na uszkodzenia, efektownym designem i łatwością w utrzymaniu w czystości. Mnogość dostępnych kolekcji sprawia, że każda osoba urządzająca łazienkę znajdzie tutaj coś dla siebie. Jedną z kolekcji firmy Roca jest Stella. Tworząc ją, projektanci inspirowali się otaczającą nas przyrodą. W serii tej dominują nowoczesne, proste linie, co czyni z niej idealne rozwiązanie do minimalistycznych, surowych łazienek. Roca Stella jest kolekcją bardzo rozbudowaną. Znaleźć można w niej zarówno kompletne zestawy prysznicowe, jak i słuchawki, głowice czy ramiona do głowic. Nie brak tutaj również funkcjonalnych akcesoriów, jak chociażby mydelniczki.

Funkcjonalne zestawy prysznicowe z serii Stella

Czym charakteryzują się zestawy prysznicowe Roca Stella ? W ich skład wchodzą następujące elementy: drążek prysznicowy, słuchawka prysznicowa oraz wąż prysznicowy. Pierwszy z elementów wyposażony jest w przesuwny uchwyt. Do produkcji węża posłużono się wysokiej jakości, odpornym na uszkodzenia PCV. Jego ułożenie można swobodnie dopasować do aktualnych potrzeb. Całość posiada klasyczne, chromowane wykończenie, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko. W serii Stella, poza gotowymi kompletami prysznicowymi znaleźć można także pojedyncze elementy. Zalicza się do nich między innymi słuchawki prysznicowe. Ich uniwersalny, klasyczny design sprawia, że świetnie prezentować będą się one w każdej łazience. Do zalet słuchawek Stella zaliczyć można również poręczny, ergonomiczny kształt, co przekłada się na wysoki komfort codziennego użytkowania. Warto wspomnieć tu również o łatwości w utrzymaniu ich w czystości. Seria Stella to także funkcjonalne akcesoria, jak chociażby mydelniczka, która przeznaczona jest do montażu na drążku prysznicowym. Jest ona niezwykle stabilna i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Roca Stella - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Każdy marzy o łazience, która spełni jego wymogi estetyczne. Warto jednak wspomnieć, że stylowa łazienka to również pomieszczenie, w którym powinniśmy czuć się komfortowo i bezpiecznie. W jaki sposób zabrać się do aranżacji własnej łazienki, aby efekt był dla nas w pełni satysfakcjonujący? Oto kilka ważnych porad.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabinę prysznicową wybieramy bardzo często ze zdrowego rozsądku. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie, ponieważ pozwala nam na zużycie mniejszej ilości wody niż w przypadku wanny. Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą posiadanie kabiny prysznicowej?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeżeli Twoja łazienka wymaga generalnego remontu, a Ty już na samą myśl o tym zaczynasz się stresować – odetchnij i przeczytaj nasz artykuł. Znajdziesz tu wskazówki, które dotyczą tego, w jaki sposób przygotować się bez stresu do remontu własnej łazienki. Na co najpierw zwrócić uwagę? Jak nie dać się pokonać negatywnym emocjom?