Roca - Seria Swing

(5 produktów)
i

Kolekcja Roca Swing pozwala na skompletowanie spójnego wyposażenia w Twojej łazience. Różne rodzaje wanien stalowych z wykończeniem antypoślizgowym zapewniają doskonały wygląd i wysoką funkcjonalność. W ofercie dostępny jest również zagłówek z tej serii.

Więcej informacji o Roca Swing

Wanna stanowi znakomitą alternatywę dla kabiny prysznicowej. Pozwala ona na wzięcie długiej, relaksującej kąpieli, a mnogość dostępnych na rynku modeli sprawia, że coś dla siebie znajdą tutaj również posiadacze małych łazienek. Kupując wannę, pod uwagę wziąć należy cały szereg parametrów. Jest to bowiem element wyposażenia, z którego korzystać będziemy każdego dnia. Dostępne na rynku wanny różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania, kształtem czy wymiarami. Szukając wysokiej jakości, estetycznych, niezawodnych produktów na lata, warto nieco bliżej zapoznać się z kolekcją Roca Swing . Znaleźć można tutaj wanny stalowe w kilku różnych wielkościach, co pozwala na dopasowanie ich do wymiarów łazienki. Tym, co odróżnia je od klasycznych modeli dostępnych na rynku jest fakt, iż wyposażone są w wykończenie antypoślizgowe. Sprawia to, że bez obaw korzystać mogą z nich zarówno małe dzieci, jak i osoby niepełnosprawne, starsze czy o ograniczonych zdolnościach ruchowych. W serii tej znaleźć można także praktyczny zagłówek, który znacząco zwiększa komfort użytkowania wanny, pozwalając zrelaksować się po długim, ciężkim dniu.

Niezawodne wanny stalowe

Wanny Roca Swing mają klasyczny, ponadczasowy, prostokątny kształt. Sprawia to, że dobrze sprawdzać będą się one zarówno w niewielkich, jak i w przestronnych łazienkach. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób szukających wanny, która będzie jednocześnie estetyczna oraz funkcjonalna. Wanny z kolekcji Swing wyposażone są we wspomniane powyżej antypoślizgowe podłoże. Dodatkowo, posiadają one 2 chromowane uchwyty, które znacząco ułatwiają wychodzenie z nich. Dotyczy to w szczególności osób starszych. Do produkcji wanien wykorzystano wysokiej jakości stal, która jest materiałem odpornym na uszkodzenia, do jakich może dojść podczas codziennej eksploatacji oraz łatwym w utrzymaniu w czystości. Przeznaczone są one do montażu w zabudowie. Wanny są pozbawione nóg oraz stelaża. Producent udziela na nie 5-letniej gwarancji.

Roca Swing - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka nie tylko ucieszy nasz zmysł estetyki, ale również sprawi, że codzienne funkcjonowanie w tym pomieszczeniu od razu stanie się łatwiejsze. Aby odzwierciedlić prawdziwy charakter tego wnętrza, musimy się skupić na odpowiednim dobraniu kolorów, grze świateł, meblach łazienkowych oraz armaturze.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W momencie aranżacji łazienki stajemy przed dylematem, czy wybrać kabinę prysznicową, czy wannę. Zwolennicy długich kąpieli w gorącej wodzie z pewnością wybiorę drugą opcję. Co jednak w chwili, kiedy nasza łazienka jest zbyt mała, aby zmieścić w niej wannę?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki wcale nie musi być straszny. Wystarczy jedynie obranie odpowiedniej koncepcji oraz pozytywne podejście do całego przedsięwzięcia, a wszystko z pewnością się uda. W naszym artykule doradzamy, w jaki sposób przetrwać remont własnej łazienki. Dlatego już teraz życzymy udanej lektury.