Roca - Seria T-1000

(2 produktów)
i

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia sprawne funkcjonowanie przez wiele lat. Produkty z serii Roca T-1000 cechują się wytrzymałością i niską zużywalnością podczas codziennej eksploatacji. Elementy zewnętrzne baterii z tej kolekcji będą Ci służyć przez długi czas.

Więcej informacji o Roca T-1000

Baterie termostatyczne to rozwiązanie, z którym spotkać można się w wielu łazienkach. Trudno się temu dziwić. Są one niezwykle funkcjonalne, a to ze względu na fakt, iż pozwalają na dowolne sterowanie wydobywającej się z baterii wody, dopasowując jej temperaturę do indywidualnych potrzeb. Raz ustawiona, nie wymaga kolejnej zmiany. Taka bateria zapamiętuje bowiem ustawienia użytkownika. Do jej atutów zalicza się również fakt, iż pozwalają one na ograniczenie ilości zużywanej każdego dnia w gospodarstwie domowym wody. Nie musimy tutaj czekać, aż osiągnie ona optymalną temperaturę. Zamiast tego, tuż po uruchomieniu baterii zaczyna wydobywać się z niej woda o idealnej temperaturze. Baterie termostatyczne znajdują zastosowanie zarówno w przypadku umywalek, jak i wanien. Aby możliwe było komfortowe ich użytkowanie, wyposażyć należy się w stosowne akcesoria. Zalicza się do nich między innymi elementy zewnętrzne. Bogaty ich wybór znaleźć można w kolekcji Roca T-1000 dostępnej w asortymencie naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl. Roca to renomowana marka z ponad 100-letnim doświadczeniem.

Elementy zewnętrzne - co to takiego?

Gwarantujemy, że elementy zewnętrzne z linii Roca T-1000 sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wpływ na to ma między innymi ich duża wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Zaopatrując się w produkty z wspomnianej serii można mieć pewność, że posłużą one przez wiele lat i będą w pełni niezawodne. Warto wspomnieć tutaj również o ich funkcjonalności i estetycznym, minimalistycznym wyglądzie. W skład takiego zestawu wchodzi ceramiczna, termostatyczna głowica z rozetą o uniwersalnej wielkości. Posiada ona klasyczne, chromowane wykończenie. Jako że głowica jest przeznaczona do montażu podtynkowego, w żaden sposób nie zaburza ona walorów estetycznych łazienki. Znajdzie ona zastosowanie zarówno w przypadku pryszniców, jak i wanien. Elementy zewnętrzne oferowane przez nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Roca T-1000 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Urządzenie stylowej łazienki wcale nie jest trudnym wyzwaniem. Duży wybór elementów aranżacyjnych oraz wyposażenia wnętrza łazienek, które dostępne są na rynku, stwarzają nam bardzo wiele możliwości. Dzięki temu możemy pobawić się w prawdziwych architektów. Pamiętajmy jednak, aby stawiać na meble oraz armaturę łazienkową jedynie dobrej jakości.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Łazienka bardzo często spełnia funkcję naszego azylu. Po całym dniu spędzonym w pracy lubimy poleżeć w wannie wypełnionej gorącą wodą. Jeżeli natomiast nasza łazienka jest zbyt mała na wannę – wtedy musimy zastanowić się nad wyborem odpowiedniej kabiny prysznicowej. Co jest zatem korzystniejsze – posiadanie wanny czy prysznica?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki niejednemu z nas spędza sen z powiek. Bardzo często obawiamy się tego, że wszechobecny bałagan powstały w trakcie remontu zakłóci codzienne funkcjonowanie nasze oraz całej naszej rodziny. W jaki sposób zatem przygotować się do remontu własnej łazienki i podejść do tego wyzwania bez stresu?