Roca - Seria Terra

(4 produktów)
i

Seria Roca Terra obejmuje umywalki nablatowe wykonane z wytrzymałej ceramiki sanitarnej. W ofercie dostępne są również modele wyposażone w powłokę Maxi Clean, która chroni przed zabrudzeniami i ułatwia czyszczenie w nawet trudno dostępnych miejscach.

Więcej informacji o Roca Terra

Dostępne na rynku umywalki różnić mogą się od siebie między innymi sposobem montażu. Dużą popularnością cieszą się modele nablatowe. Posiadają one cały szereg zalet. Dzięki temu, że wyposażone są one w wysoki rant, nie trzeba się tutaj obawiać o problemy z chlapiącą na blat wodą. Dzięki specyficznej obudowie, w przypadku takich umywalek nie ma problemów z osadzaniem się kurzu. Czyni to z nich idealne rozwiązanie dla osób szukających produktu, który byłby łatwy w utrzymaniu w czystości. To jednak nie wszystkie zalety umywalek nablatowych. Blat, w jakie są one wyposażone doskonale sprawdza się do przechowywania używanych każdego dnia kosmetyków i różnego rodzaju akcesoriów. Jako że takie umywalki posiadają podwyższony brzeg, korzystanie z nich jest w pełni komfortowe. Bogaty asortyment wysokiej jakości umywalek nablatowych znaleźć można w kolekcji Roca Terra dostępnej w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Tym, co je wyróżnia jest okrągły kształt, który sprawia, że prezentują się one niezwykle efektownie, ciesząc oko. Umywalki te znajdą zastosowanie w łazienkach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Do ich produkcji posłużono się ceramiką, która jest materiałem odpornym na uszkodzenia oraz łatwym w utrzymaniu w czystości.

Terra - co to za umywalki

Umywalki dostępne w kolekcji Roca Terra mają średnicę 39 centymetrów. Czyni to z nich idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek. Mimo że zajmują one mało miejsca, są w pełni funkcjonalne, a ich codzienne użytkowanie jest czystą przyjemnością. Umywalki nablatowe wyposażone są w otwór na baterię zlokalizowany w centralnej części produktu. Posiadają one także praktyczny otwór przelewowy. Umywalki Terra pokrywa innowacyjna powłoka ochronna Maxi Clean, która ułatwia utrzymanie ich w czystości. Do produkcji modeli z tej serii posłużono się wysokiej jakości ceramiką sanitarną. Każdy z nich objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Umywalki znakomicie komponować będą się z bateriami z asortymentu naszego sklepu internetowego.

Roca Terra - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Mała łazienka to prawdziwe wyzwanie aranżacyjne. Ograniczona przestrzeń sprawia, że każdy ze znajdujących się w niej elementów powinien być dokładnie przemyślany. Idealnym pomysłem jest zastosowanie funkcjonalnych brodzików, które obecnie można znaleźć na rynku w wielu ciekawych wariantach.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Sprzeczki pomiędzy zwolennikami wanien oraz miłośnikami pryszniców o lepszości jednego z rozwiązań wydają się nie mieć końca. Dlatego też specjalnie dla nich na rynku można znaleźć funkcjonalne elementy wyposażenia łazienki łączące wygodę wanny z komfortem szybkiego prysznica, takie jak parawany nawannowe.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Na samą myśl o remoncie swojej łazienki dostajesz gęsiej skórki? Przeraża cię ogrom pracy, niekończący się bałagan oraz hałas w domu, który potrafi wyprowadzić z równowagi nawet największego stoika? Remont łazienki nie musi być wcale straszny, wystarczy go odpowiednio zaplanować i przygotować się do jego przebiegu.