Roca Terra

(4 produktów)
i

Seria Roca Terra obejmuje umywalki nablatowe wykonane z wytrzymałej ceramiki sanitarnej. W ofercie dostępne są również modele wyposażone w powłokę Maxi Clean, która chroni przed zabrudzeniami i ułatwia czyszczenie w nawet trudno dostępnych miejscach.

Więcej informacji o Roca Terra

Dostępne na rynku umywalki różnić mogą się od siebie między innymi sposobem montażu. Dużą popularnością cieszą się modele nablatowe. Posiadają one cały szereg zalet. Dzięki temu, że wyposażone są one w wysoki rant, nie trzeba się tutaj obawiać o problemy z chlapiącą na blat wodą. Dzięki specyficznej obudowie, w przypadku takich umywalek nie ma problemów z osadzaniem się kurzu. Czyni to z nich idealne rozwiązanie dla osób szukających produktu, który byłby łatwy w utrzymaniu w czystości. To jednak nie wszystkie zalety umywalek nablatowych. Blat, w jakie są one wyposażone doskonale sprawdza się do przechowywania używanych każdego dnia kosmetyków i różnego rodzaju akcesoriów. Jako że takie umywalki posiadają podwyższony brzeg, korzystanie z nich jest w pełni komfortowe. Bogaty asortyment wysokiej jakości umywalek nablatowych znaleźć można w kolekcji Roca Terra dostępnej w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Tym, co je wyróżnia jest okrągły kształt, który sprawia, że prezentują się one niezwykle efektownie, ciesząc oko. Umywalki te znajdą zastosowanie w łazienkach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Do ich produkcji posłużono się ceramiką, która jest materiałem odpornym na uszkodzenia oraz łatwym w utrzymaniu w czystości.

Terra - co to za umywalki

Umywalki dostępne w kolekcji Roca Terra mają średnicę 39 centymetrów. Czyni to z nich idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek. Mimo że zajmują one mało miejsca, są w pełni funkcjonalne, a ich codzienne użytkowanie jest czystą przyjemnością. Umywalki nablatowe wyposażone są w otwór na baterię zlokalizowany w centralnej części produktu. Posiadają one także praktyczny otwór przelewowy. Umywalki Terra pokrywa innowacyjna powłoka ochronna Maxi Clean, która ułatwia utrzymanie ich w czystości. Do produkcji modeli z tej serii posłużono się wysokiej jakości ceramiką sanitarną. Każdy z nich objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Umywalki znakomicie komponować będą się z bateriami z asortymentu naszego sklepu internetowego.