Roca - Seria Thesis

(8 produktów)
i

Seria Roca Thesis obejmuje szeroki wybór baterii umywalkowych, wannowo-natryskowych i bidetowych, jak również ich elementów zewnętrznych. Spójny design pozwala na skompletowanie nowoczesnego i eleganckiego wyposażenia Twojej łazienki.

Więcej informacji o Roca Thesis

Urządzając łazienkę, zadbać należy o wyposażenie jej w odpowiednio dopasowane baterie. Do wyboru mamy ich wersję wannową, prysznicową, wannowo - prysznicową, umywalkową oraz bidetową. Odpowiednio dopasowane sprawiają, że łazienka prezentuje się w pełni estetyczne, a korzystanie z poszczególnych sprzętów znajdujących się w niej jest w pełni komfortowe. Idealna bateria to taka, która wykonana została z wysokiej jakości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów. Wszystkie te wymogi spełniają produkty dostępne w serii Roca Thesis dostępnej w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka. Poza bateriami znaleźć można tutaj również funkcjonalne elementy zewnętrzne. Seria Thesis przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom łazienek, które urządzone zostały w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym. Znajdujące się tu produkty charakteryzują się prostą, geometryczną formą. Dzięki nim każda łazienka nabierze eleganckiego, gustownego charakteru.

Stylowe baterie Thesis

W kolekcji Roca Thesis znaleźć można między innymi baterię umywalkową, która przeznaczona jest do montażu sztorcowego jednootworowego. Produkt ten wyposażony został w korek automatyczny. Bateria ma ceramiczną głowicę, która posiada funkcję ograniczania wypływu wody i ustalania jej maksymalnej temperatury. Sprzedawana jest ona w zestawie wraz z otwartą wylewką oraz elastycznymi wężykami. Bateria ma klasyczne, chromowane wykończenie. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Kolejna propozycja z serii Thesis to bateria wannowo-prysznicowa. Posiada ona funkcjonalny zestaw natryskowy, przyłącze mimośrodowe oraz otwartą wylewkę. Pozytywny wpływ na komfort codziennego użytkowania produktu ma znajdująca się w komplecie rączka natryskowa oraz ceramiczna głowica. Dodatkowo, znajdziemy tu także przełącznik wanna - prysznic, uchwyt oraz węża o długości 170 centymetrów. Produkt ten przeznaczony jest do montażu ściennego, 2-otworowego. Posiada on 2-letnią gwarancję.

Roca Thesis - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Współczesne budownictwo znacznie ogranicza powierzchnię łazienek, przez co trudno w nim spotkać przestronne pokoje kąpielowe. Nie oznacza to, jednak że Twoja mała łazienka nie może prezentować się w stylowy sposób. Wystarczy postawić na elementy łączące ze sobą funkcjonalność z walorami estetycznymi, aby uzyskać oszałamiający efekt.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Coraz częściej w łazienkach spotyka się kabiny prysznicowe będące alternatywnym rozwiązaniem  dla wanien. Rozwiązanie to ma wiele zalet.  Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić powierzchnię w pomieszczeniu, a także zmniejszyć rachunki za zużycie wody.  Miłośnicy wanien mogą także skorzystać z rozwiązania, które potrafi w szybki sposób zamienić jej powierzchnie w miejsce do szybkiego natrysku.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

U wielu osób  słowo remont wywołuje podobne reakcje, jak myśl o wizycie u dentysty.  Aby odczarować negatywną aurę wokół tego procesu, wystarczy podejść do niego spokojnie bez nerwów i szczegółowo opracować plan działania. Dzięki niemu zarówno sam remont, jak i sprzątanie po nim nie będą tak uciążliwe.