Roca - Seria Totem

(1 produkt)
i

Ozdobny syfon umywalkowy z serii Roca Totem został wykonany z wytrzymałego metalu o błyszczącym wykończeniu. Nowoczesny design i solidna konstrukcja pozwalają na dostosowanie produktów z tej kolekcji do dowolnego typu wnętrza. Służyły będą przez długie lata.

Więcej informacji o Roca Totem

Jednym z produktów, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience jest syfon. Pełni on kilka różnych funkcji - nie tylko odpowiada za odprowadzanie wody do ścieków. Jednym z jego zadań jest również zatrzymywanie przykrych zapachów. Niektóre dostępne na rynku modele syfonów pełnią także funkcję estetyczną, a co za tym idzie - powinny być w odpowiedni sposób dopasowane do stylu, w jakim zostało urządzone dane wnętrze. Syfony różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania. Do tego celu wykorzystuje się na przykład PCV. To produkty niedrogie, lekkie, o stosunkowo wysokiej trwałości. Alternatywne rozwiązanie stanowić mogą syfony, do produkcji których posłużono się mosiądzem. Są one nieco droższe, lecz prezentują się znacznie bardziej efektownie. Kolejny parametr, którym różnią się dostępne w sklepach syfony jest ich budowa. Wyróżnić można 2 podstawowe ich rodzaje: butelkowe oraz rurowe. Pierwsze z nich mają budowę pionową, drugie - poziomą. Cechą charakterystyczną syfonów butelkowych jest fakt, iż w ich dolnej części znajduje się zbiornik na wodę. Jako że nie zajmują one dużo miejsca, świetnie sprawdzają się w małych łazienkach. Syfony poziome są natomiast bardzo wydajne. Bogaty asortyment wysokiej jakości syfonów łazienkowych znaleźć można w kolekcji Roca Totem oferowanej przez nasz sklep internetowy 123lazienka.pl.

Syfon z kolekcji Roca Totem

Czym odróżnia się syfon dostępny w serii Roca Totem od innych produktów tego typu dostępnych na rynku? Jest to model butelkowy o prostym, minimalistycznym designie. Czyni to z niego idealne rozwiązanie do łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym oraz surowym. Syfon ma wymiary 35,x5 x 11,5 x 7,5 centymetra. Długość tworzącej go rury wynosi 30 centymetrów. Jest to produkt wykonany z najwyższej jakości, trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Posiada on klasyczne, gustowne chromowane wykończenie. Kupując go można mieć pewność, że posłuży przez wiele lat i będzie w pełni niezawodny. Syfon Totem objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Roca Totem - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jaka jest Twoja wymarzona łazienka? Zainspiruj się, poznaj cechy łazienek urządzonych w stylu retro, które mimo nawiązań do minionych epok wciąż pozostają funkcjonalne, lub postaw na eko rozwiązania, dzięki którym nawet niewielkie łazienki prezentują się efektownie i z klasą. Wybierz styl, który pasuje do Ciebie i zaaranżuj łazienkę w wyjątkowy sposób.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zastosowanie w łazience kabiny prysznicowej ma wiele zalet, wśród nich można wymienić między innymi niższe rachunki za wodę, oszczędność miejsca, a także łatwiejsze czyszczenie ich powierzchni. Nowoczesne rozwiązania za pomocą parawanów pozwalają także na przekształcenie wanien w miejsce przypominające prysznic.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Prędzej czy później każda łazienka wymaga przeprowadzenia remontu, jednak dla wielu osób to słowo ma negatywny wydźwięk i nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Wystarczy jednak odpowiednio przemyśleć cały przebieg prac, aby remont stał bardziej przyjazny dla domowników.