Roca - Seria Urbi 1

(2 produktów)
i

Roca Urbi 1 to seria umywalek nablatowych wykonanych ze śnieżnobiałej ceramiki sanitarnej. Zastosowanie wytrzymałych materiałów zapewnia prawidłowe działanie urządzenia przez długie lata. Nowoczesny design umywalek pasuje do wielu typów łazienkowych wnętrz.

Więcej informacji o Roca Urbi 1

Urządzając łazienkę, zadbać należy o wyposażenie jej w stosowną umywalkę. Poszczególne dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania. Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszą się umywalki ceramiczne. Do ich produkcji wykorzystuje się glinkę, porcelanę lub kamionką. Głównymi zaletami takich umywalek są: odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, łatwość w utrzymaniu w czystości oraz estetyczny wygląd. Alternatywę dla nich stanowią produkty, które wykonane zostały z akrylu, konglomeratu, kamienia, szkła, metalu czy drewna. Poszczególne umywalki różnić mogą się od siebie także sposobem montażu. Wyróżnić można tu modele ścienne, nablatowe, podblatowe czy wolnostojące. W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl dostępne są różnego rodzaju baterie łazienkowe. Bardzo ciekawe modele znaleźć można w kolekcji Roca Urbi 1 . Ich niebanalny design sprawia, że nie sposób oderwać od nich wzrok. Umywalki te doskonale prezentować będą się w łazienkach urządzonych w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym. Gwarantujemy, że sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Niebanalne umywalki Roca Urbi 1

Dostępne w serii Roca Urbi 1 umywalki to modele nablatowe. Mają one wymiary 45x45 centymetrów, co sprawia, że znakomicie sprawdzać będą się w łazienkach o niewielkim metrażu. Do ich produkcji posłużono się wysokiej jakości ceramiką sanitarną. Jest to materiał odporny na uszkodzenia oraz łatwy w czyszczeniu. Umywalki Urbi 1 są kompatybilne z bateriami stojącymi oraz montowanymi do ściany oferowanymi przez nasz sklep internetowy 123lazienka.pl. Dzięki temu, że zostały one pokryte powłoką Maxiclean, na długi czas zachowują swój naturalny, estetyczny wygląd. Do ich czyszczenia w zupełności wystarczająca będzie woda - nie ma tu konieczności stosowania chemicznych detergentów. Baterie te posiadają otwór odpływowo - przelotowy i są szkliwione od tyłu. Objęte są one 5-letnią gwarancją producenta.

Roca Urbi 1 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Minimalistyczne, drewniane powierzchnie, industrialne betonowe posadzki czy też meble i armatura w stylu retro. To tylko nieliczne z pomysłów na zarażanie nowoczesnej łazienki, która nie tylko zadba o higienę domowników, ale także będzie cieszyć oko swoim stylowym i spójnym wyglądem przez długi czas.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kwadratowy prostokątny narożny, a może okrągły? Niezależnie od tego, jaki brodzik prysznicowy zostanie zamontowany w łazience, jest on niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Zwłaszcza w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci. Dodatkowo jego zastosowanie we wnętrzu pozwala znacznie zmniejszyć zużycie wody.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Każde nawet najlepiej wykończone wnętrze łazienki wymaga z czasem wykonania remontu. Niezależnie od tego, czy obejmuje on jedynie odświeżenie, czy też gruntowne zmiany, warto podejść do niego z głową, planując wszystkie etapy prac odpowiednio wcześnie. Dzięki temu przebieg remontu będzie znacznie przyjemniejszy.