Roca - Seria Urbi 2

(0 produktów)
i

Umywalki nablatowe z serii Roca Urbi 2 zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Wysoka funkcjonalność połączona z efektownym designem zapewnia niesamowite wrażenia wizualne przy jednoczesnym zachowaniu komfortu użytkowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Roca Urbi 2

Seria Roca Urbi 2 cechuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Wytrzymała ceramika sanitarna w kolorze białym pozwala na dopasowanie umywalki nablatowej do wyposażenia wnętrza dowolnej łazienki. Kolekcja obejmuje również modele wyposażone w powłokę Maxi Clean chroniącą przed brudem i ułatwiającą czyszczenie. Umywalki nablatowe z serii Roca Urbi 2 nie posiadają otworu na baterię oraz przelewu. Są natomiast szkliwione z tyłu, co pozwala na zamontowanie w dowolnym miejscu. Na uwagę zasługuje również zastosowany design różniący się od większości produktów tego typu dostępnych na rynku. Umywalki z serii Roca Urbi 2 przyciągają wzrok i nadają nowoczesnego charakteru każdej łazience.

Roca Urbi 2 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienki coraz częściej spełniają już nie tylko funkcję zapewniające możliwość utrzymania higieny, ale także stają się stylowym elementem wnętrza. Dzięki szerokiej gamie produktów dedykowany do wyposażenia wnętrz łazienek można w prosty i szybki sposób urządzić je w efektownym stylu, dopasowanym do indywidualnych upodobań.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nowoczesne kabiny prysznicowe, niemal niczym nie ustępują w funkcjonalności swoim konkurentkom – wannom. Obecnie na rynku można znaleźć różnorodne modele, które wyposażane są opcjonalnie w funkcje hydromasażu, deszczownicy, a nawet łaźni parowej. Dodatkowo ich powierzchnie są niezwykle proste w utrzymaniu w czystości.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Niezależnie od tego, czy planujesz remont wyłącznie łazienki, czy też całego domu, zawsze powinieneś się do niego odpowiednio przygotować. Szczegółowy plan prac, koncepcja remontu oraz wizja tego, jak ma wyglądać pomieszczenie, po odnowieniu jest kluczem do sukcesu, który ogranicza ilość nerwów w trakcie jego przeprowadzania.