Roca - Seria Urbi 3

(2 produktów)
i

Seria Roca Urbi 3 obejmuje umywalki nablatowe wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nowoczesny design i zastosowanie opcjonalnej powłoki Maxi Clean pozwala na uzyskanie doskonałego wyglądu przez wiele lat, jednocześnie przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności.

Więcej informacji o Roca Urbi 3

Jednym z elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej domowej łazience jest umywalka. Dostępne na rynku modele różnić mogą się od siebie nie tylko kształtem, wielkością czy materiałem wykonania. Nie mniej istotną kwestią jest tutaj sposób ich montażu. Bardzo praktycznym, a jednocześnie efektownym rozwiązaniem są umywalki nablatowe. Posiadają one całe mnóstwo zalet. Zastosowany tam blat doskonale sprawdza się do przechowywania używanych każdego dnia kosmetyków. Dzięki wysokiemu rantowi nie musimy obawiać się, że w czasie mycia rąk woda będzie chlapać dookoła. Specyficzna budowa umywalki nablatowej sprawia, że na miejscu jej styku z szafką nie gromadzi się kurz. Przykładem tego typu produkty są modele dostępne w kolekcji Roca Urbi 3 oferowanej przez nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl. To umywalki wysokiej jakości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Umywalki nablatowe z serii Urbi 3

Czym charakteryzują się umywalki z kolekcji Roca Urbi 3 ? Mają one wymiary 58x40 centymetrów, co sprawia, że dobrze prezentować będą się zarówno w małej, jak i dużej łazience. Zaprojektowane zostały one z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Umywalki mają zaokrąglony kształt, dzięki czemu prezentują się bardzo efektownie, ciesząc oko. Posiadają one łukowe wcięcie przeznaczone do montażu baterii nablatowej. Modele z tej serii pozbawione są przelewu i otworu na armaturę. Pokrywa je powłoka Maxi Clean, która skutecznie zabezpiecza przed powstawaniem osadów i zabrudzeniami, ułatwiając utrzymanie umywalek nablatowych w czystości. Do produkcji wyrobów z linii Urbi 3 posłużono się ceramiką sanitarną. Do zalet tego materiału zaliczyć można między innymi odporność na uszkodzenia mechaniczne, do jakich może dojść podczas codziennej eksploatacji. Ceramika jest także materiałem łatwym w czyszczeniu i niezwykle estetycznym. Umywalki Roca Urbi 3 znakomicie komponować będą się z bateriami z naszego asortymentu. Objęte są one 5-letnią gwarancją producenta.

Roca Urbi 3 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aranżacje wnętrz w nowoczesnym stylu to trend, który utrzymuje się w ostatnich latach i jest niezwykle popularny w mieszkaniach i domach. Z powodzeniem może być on także wykorzystany w łazienkach. Kolorowe światło, proste geometryczne formy, a także dominujące szkło oraz beton to elementy, które pozwolą uzyskać stylowe wnętrza.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W dzisiejszych czasach coraz częściej zamiast wanien w przestrzeniach łazienkowych montowane są kabiny prysznicowe. Rozwiązanie to ma szereg funkcjonalnych zalet, dzięki którym coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Różnorodne wzory, rozmiary oraz kształty dodatkowo pozwalają dobrać je do indywidualnych potrzeb.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Planowany remont nie musi być wcale męczący i pełen nerwów. Chcąc przeżyć go w spokojnej atmosferze, warto zadbać o wszystko odpowiednio wcześnie, pamiętając także o elementach niezbędnych do zabezpieczenia pozostałych powierzchni w domu, tak aby wszechobecny kurz i pył nie psuł nastroju i nie przysparzał pracy.