Roca Urbi 5

(0 produktów)
i

Seria Roca Urbi 5 została zaprojektowana z myślą o eleganckich i funkcjonalnych wnętrzach łazienkowych. W jej skład wchodzą umywalki nablatowe z opcjonalną powłoką Maxi Clean ułatwiającą czyszczenie i ograniczającą zbieranie się brudu na powierzchniach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Roca Urbi 5

Szukając umywalki do łazienki, warto rozważyć zakup modelu nablatowe. Tego typu produkty cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. Nie tylko prezentują się one bardzo efektownie, lecz są również niezwykle funkcjonalne. Wchodzący w skład takiej umywalki blat doskonale sprawdzać będzie się do przechowywania używanych codziennie kosmetyków, jak mydło w płynie czy pasta do zębów. Wysoki rant modeli nablatowych sprawia, że w czasie mycia rąk czy zębów woda nie chlapie po całej łazience. Co więcej, zwiększa on komfort wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak chociażby golenie. Umywalki nablatowe pozwalają również na schowanie nieestetycznych elementów montażowych w szafce. Miłośnicy wnętrz urządzonych w stylu industrialnym czy loftowym mogą je natomiast wyeksponować. Bogaty asortyment umywalek nablatowych znaleźć można w kolekcji Roca Urbi 5 oferowanej przez nasz sklep internetowy 123lazienka.pl. Stanowią one idealne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek.

Jakie umywalki znaleźć można w serii Urbi 5?

Dostępne w kolekcji Roca Urbi 5 umywalki nablatowe posiadają efektowny, owalny kształt. To dobra alternatywa dla modeli okrągłych, kwadratowych czy prostokątnych. Do ich produkcji posłużono się ceramiką sanitarną. Materiał ten sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wpływ na to ma między innymi fakt, iż ceramiczne umywalki są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, do jakich może dojść podczas ich użytkowania, na przykład zarysowania. Co więcej, cechuje je również łatwość w utrzymaniu w czystości. Powierzchnia umywalek nablatowych pokryta została powłoką Maxi Clean. Skutecznie zabezpiecza ona przed zabrudzeniami i powstawaniem osadów, w znaczący sposób skracając czas niezbędny na umycie łazienki. Do czyszczenia takich umywalek w zupełności wystarczająca będzie szmatka nasączona łagodnym detergentem. Przelew w modelach z serii Urbi 5 znajduje się w tylnej części umywalek. Wyroby z tej linii objęte są 5-letnią gwarancją producenta.