Roca - Seria Urbi 6

(0 produktów)
i

Seria Roca Urbi 6 obejmuje eleganckie i nowoczesne umywalki nablatowe wykonane z wytrzymałych materiałów. W skład kolekcji wchodzą modele z powłoką Maxi Clean, umożliwiającą bezproblemowe czyszczenie produktu i ograniczającą osadzanie się brudu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Roca Urbi 6

Jakiego rodzaju umywalka dobrze sprawdzać będzie się w każdej łazience? Godnym polecenia rozwiązaniem są cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością modele nablatowe. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, iż montowane są one na powierzchni blatu. Zyskać można w ten sposób sporo miejsca na przechowywanie używanych codziennie kosmetyków i akcesoriów. Przestrzeń pod blatem można natomiast zaaranżować, ustawiając tam kosz na brudną bieliznę. Inne rozwiązanie to umieszczenie tam praktycznych szuflad oraz szafek, które stanowią gwarancję ładu i porządku w łazience. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wyeksponować znajdujące się pod umywalką elementy montażowe. Takie rozwiązanie najczęściej stosuje się w łazienkach urządzonych w stylu industrialnym czy loftowym. Do zalet umywalek nablatowych zaliczyć można między innymi fakt, iż jako że posiadają one podwyższony rant, wykonywanie czynności takich jak chociażby golenie się czy demakijaż jest znacząco ułatwione. Co więcej, nie trzeba się tutaj obawiać o wodę chlapiącą po całej łazience. Specyficzna budowa tego typu umywalek sprawia, że w miejscach ich styku z blatem nie gromadzi się kurz, co w znaczący sposób ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Praktyczne umywalki z linii Urbi 6

Umywalki Roca Urbi 6 charakteryzują się nowoczesną, minimalistyczną formą, co sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Do ich produkcji posłużono się ceramiką sanitarną. Jest to materiał niezwykle estetyczny, łatwy w utrzymaniu w czystości oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak chociażby zarysowania. Wszystko to sprawia, że tego typu umywalki nablatowe na długi czas zachowują swój estetyczny wygląd. Przelew w modelach z serii Urbi 6 umieszczony został w tylnej części. Fakt, iż pozbawione są one otworu, ułatwia ich czyszczenie i pozwala na dopasowanie jednej z baterii z asortymentu naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl. Wszystkie produkty z kolekcji Roca Urbi 6 objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Roca Urbi 6 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nawiązanie do natury stonowane kolory, w których dominują biel, zieleń i écru, a także minimalistyczne drewniane meble  oraz dodatki i akcesoria nawiązujące do etnicznych wzorów.  To cechy charakterystyczne niezwykle popularnego w ostatnim czasie w stylu eko, który na dobre prąd gościu się łazienka.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakimi są parawany nawannowe, można uzyskać niezwykle efektowne połączenie, będące kompromisem pomiędzy kabiną prysznicową a wanną. Tego typu elementy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trwa odwieczny spór o to, jakie rozwiązanie zastosować w łazienkach i nie ma miejsca na montaż zarówno wanny, jak i prysznica.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Przeprowadzenie remontu łazienki jest nie lada wyzwaniem, wymaga zaplanowania wszystkich czynności, porównania ofert poszczególnych wykonawców oraz znalezienia odpowiednich materiałów. Dlatego warto zaplanować go odpowiednio wcześnie, aby móc uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresów w trakcie jego wykonywania.