Roca - Seria Victoria Basic

(25 produktów)
i

Nowoczesny design serii Roca Victoria Basic pozwala na dopasowanie każdego produktu wchodzącego w jej skład do dowolnego typu wnętrza. Wysoka jakość wykonania zestawów łazienkowych, luster i kolumn obustronnych zapewnia ich wieloletnie użytkowanie.

Więcej informacji o Roca Victoria Basic

Umywalka, kabina prysznicowa czy bateria wannowa to nie jedyne niezbędne elementy wyposażenia każdej łazienki. Równie istotną rolę odgrywają tam różnego rodzaju szafki. Nie tylko sprawiają one, że pomieszczenie nabiera spójnego charakteru. Pozwalają one również na zachowanie w nim ładu i porządku. Tego typu szafki wyposażone są bowiem w pojemne szuflady, które znakomicie nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju kosmetyków czy akcesoriów. W serii Roca Victoria Basic dostępnej w naszym sklepie 123lazienka.pl dostępne są różnego rodzaju produkty tego typu. Tym, co je łączy jest najwyższa jakość wykonania. Do tego celu wykorzystywane są wyłącznie trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości materiały. Uniwersalny, ponadczasowy design produktów z kolekcji Victoria Basic sprawia, że dobrze prezentować będą się one we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Szafki i nie tylko z kolekcji Victoria Basic

Jakiego rodzaju produkty znaleźć można w serii Roca Victoria Basic ? Są to między innymi wiszące szafki z blatem wyposażone w pojemne szuflady. Na uwagę zasługuje tutaj między innymi mechanizm cichego domyku, który w znaczący sposób zwiększa komfort użytkowania mebli. Blaty produktów z kolekcji Victoria Basic przystosowane są do montażu umywalek nablatowych. Jaką kolorystykę mają dostępne tu meble? Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasycznej, bezpiecznej bieli, jak i fani odcieni brązu. W serii tej zaopatrzyć można się zarówno w szafki pojedyncze, jak i w ich wersję podwójną. Druga z nich znakomicie sprawdzać będzie się u par. W kolekcji Roca Victoria Basic dostępne są także różnego rodzaju lustra w różnych wielkościach i kształtach. Odpowiednio je dobierając, jesteśmy w stanie sprawić, że nasza łazienka będzie wyglądała na większą niż w rzeczywistości. Nie brak tutaj również funkcjonalnego oświetlenia w formie zawieszanych na lustrze lamp.

Roca Victoria Basic - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Istnieje wiele stylów aranżacji wnętrz, jednak nie każdy jest możliwy w niewielkiej przestrzeni łazienkowej. Dlatego też warto zapoznać się z nimi, aby móc podjąć decyzję w pełni świadomy sposób i móc cieszyć się pięknym i funkcjonalnym rozwiązaniem we wnętrzu przez wiele lat.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Do zalet pryszniców zalicza się między innymi krótki czas z ich korzystania, oszczędność wody i pieniędzy, a także mały metraż, jaki zajmują kabiny prysznicowe. Miłośnicy wanien bronią ich jednak, argumentując ich montaż wygodą i komfortem. Najczęściej jednak to metraż decyduje o tym, jakie rozwiązanie znajdzie zastosowanie w danej łazience.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wiele osób rozpoczyna remont łazienki od wyboru fachowców. Najpierw jednak warto zapoznać się z cenami poszczególnych elementów wyposażenia, aby następnie móc dobrać do ich zamontowania odpowiednie osoby. Takie działanie potrafi zaoszczędzić wiele niepotrzebnych nerwów i zapobiegnie zniszczeniu materiałów przez niedoświadczone osoby.