Roca - Seria Victoria-N

(10 produktów)
i

Kolekcja Roca Victoria-N obejmuje szeroki wybór zestawów łazienkowych, kolumn obustronnych oraz luster. Spójny design i eleganckie wykończenia pozwalają na dopasowanie produktów z tej serii do dowolnego typu wnętrza. Wzbogać o nią także swoją łazienkę.

Więcej informacji o Roca Victoria-N

Jak sprawić, by w łazience zawsze panował ład i porządek, a jej aranżacja prezentowała się w pełni spójnie? Doskonale do tego celu sprawdzą się różnego rodzaju meble. Umożliwiają one uporządkowanie wszystkich niezbędnych kosmetyków, środków czystości i akcesoriów. Wybierając je, pod uwagę wziąć należy zarówno metraż pomieszczenia, jak i styl, w jakim zostało ono urządzone. W małych łazienkach najlepiej sprawdzać będą się jasne szafki o lekkiej, nie przytłaczającej wnętrza formie. Do przestronnych pokoi kąpielowych bez obaw wstawić można natomiast duże, pojemne meble. Bogaty asortyment wysokiej jakości mebli i akcesoriów łazienkowych znaleźć można w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl, w kolekcji Roca Victoria-N . Oferowane tu produkty dobrze sprawdzać będą się w łazienkach zarówno nowoczesnych, jak i takich, które urządzone zostały w stylu klasycznym. Coś dla siebie znajdą w tej serii zarówno miłośnicy białych mebli, jak i fani czarnych elementów wyposażenia wnętrza.

Funkcjonalne meble Victoria-N

W jakiego rodzaju meble zaopatrzyć można się w kolekcji Roca Victoria-N ? Są to między innymi praktyczne zestawy łazienkowe wyposażone w 3 pojemne szuflady. Zastosowana tu funkcja cichego zamykania w znaczący sposób zwiększa komfort ich użytkowania. Zestawy te wyposażone są w 1 otwór na baterię znajdujący się w ich centralnej części. Wykonane zostały one z najwyższej jakości, trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, co sprawia, że kupując je można mieć pewność, że posłużą przez długi czas i będą w pełni niezawodne. W serii Victoria-N zaopatrzyć można się również w praktyczne kolumny. Są to meble odwracalne, a co za tym idzie - mogą być one otwierane zarówno od lewej, jak i od prawej strony. Za drzwiczkami znajdują się 3 półki, na których umieścić można na przykład ręczniki czy środki czystości. Kolumny wyposażone są w funkcję cichego domykania drzwi. Kolekcja Roca Victoria-N to również estetyczne lustra, które doskonale prezentować będą się nad każdą umywalką.

Roca Victoria-N - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nie każdy styl pasuje do niewielkiej łazienki. W trakcie aranżacji tego typu pomieszczeń, które nie są rzadkością, warto zwrócić uwagę nie tylko na walory funkcjonalne wybranej kolekcji armatury łazienkowej, ale także na jej estetykę i to, czy nie przytłacza swoją formą wnętrza. Połączenie tych dwóch elementów jest przepisem na stylowo urządzoną łazienka.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Każda łazienka, nawet ta najmniejsza nie obędzie się bez miejsca przeznaczonego do kąpieli. W niewielkich przestrzeniach ze względu na ograniczone możliwości zaleca się montowanie kabin prysznicowych. Właściciele większych metraży mogą jednak pokusić się na oba rozwiązania, jakimi jest kabina prysznicowa oraz wanna.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Piękna i stylowa łazienka, niekiedy wymaga przeprowadzenia w niej remontu. Chcąc go wykonać w profesjonalny sposób, należy przede wszystkim zaplanować wszystkie niezbędne do wykonania prace, a także wybrać odpowiednie elementy takie jak armatura, płytki i dodatki. Dzięki temu wszystkie prace przebiegną w należyty sposób.