SANPLAST

(27 produktów)
i

Sanplast to firma, która funkcjonuje od 1983 roku. Należy do braci Podraza i od początku działalności bardzo się rozwinęła, nieustannie poszerzając asortyment pod kątem społecznych oczekiwań i potrzeb. Marka zasłynęła przede wszystkim z tego, że jako pierwszy polski producent wprowadziła na rynek kabinę prysznicową. Miało to miejsce w 1991 roku. Od tego czasu produkt uległ licznym ewolucjom, ale bez dwóch zdań zrewolucjonizował polski rynek.

Więcej informacji o Sanplast

W 1997 roku oferta marki została poszerzona o wanny i profesjonalne systemy do hydromasażu. Obecnie minęło już ponad trzydzieści lat działalności koncernu - w tym czasie Sanplast zyskało miano eksperta w dziedzinie armatury łazienkowej i systemów prysznicowych. Aktualna oferta marki obejmuje spektrum praktycznych propozycji dedykowanych do każdej łazienki bez względu na jej wymiary i charakter aranżacji. Dziś można w niej znaleźć nie tylko klasyczne kabiny prysznicowe, ale i hydromasażowo-parowe, brodziki wykonane z akrylu i odlewu mineralnego, akrylowe wanny, systemy hydromasażu oraz będące uzupełnieniem wyposażenia kabiny – panele prysznicowe.

Sanplast - Kabiny prysznicowe, bordziki, wanny i inne

Wszystkie produkty dostępne w asortymencie Sanplast są zgodne z nowoczesnymi trendami, a jednocześnie bazują na klasycznych rozwiązaniach. Wyróżnia je solidność, trwałość i niezawodność, a także wydajność – rozwiązania rekomendowane przez tę firmę służą użytkownikom przez wiele lat, ciesząc ich użytecznością i atrakcyjnym designem. Wyróżnia je kreatywność, estetyka i komfort codziennego użytkowania, a także możliwość wykreowania niestandardowych rozwiązań zapewniających swobodę aranżacji w każdym wnętrzu. Produkty Sanplast mają zapewniać wygodę oraz czystą przyjemność kąpieli. Marka wytrwale dąży do maksymalnego zaspokajania potrzeb klientów, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia. Obecność na lokalnym i zagranicznym rynkach sprawiła, że firma intuicyjnie wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów (indywidualnych i biznesowych), a także potrafi podejmować decyzje, które mają na celu ergonomię i optymalizacje użyteczności elementów łazienkowego wyposażenia.

Zapewnianie klientom maksymalnej satysfakcji

Zespół laboratorium firmy od lat czuwa nad bezpieczeństwem i ręczy za wysoką jakość produktów marki Sanplast. Celem firmy jest zapewnianie klientom maksymalnej satysfakcji z kąpieli i prysznica, a jednocześnie wygodę eksploatowania urządzeń i przyjemny dla oka design. Markę charakteryzuje bogata gama produktów, które są wykonywane z pasją. Priorytetem firmy jest coraz lepsze zaspokojenie potrzeb klientów, jeszcze bardziej intensywny rozwój oraz utrzymanie silnej pozycji na rynku łazienkowego wyposażenia. Sanplast współpracuje z wieloma partnerami handlowymi i wiodącymi dostawcami, co efektywnie wpływa na budowanie silnej pozycji marki na rynku wyposażenia łazienek. To jeden z liderów na rynku krajowym oraz znaczący gracz w Europie, który nieustannie się rozwija i doskonali. Ta polska marka wytrwale dąży do doskonałości, w czym uczestniczą wykwalifikowani specjaliści, którzy gwarantują bezpieczeństwo eksploatacji połączone z nowymi trendami. Wszystkie linie produkcyjne spełniają najwyższe wymogi i standardy międzynarodowe.

SANPLAST - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nie masz pomysłu jak urządzić łazienkę? Nie podobają Ci się żadne oferowane na rynku kafle? A może potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci zaprojektować Twoją wymarzoną kąpielową świątynię? Sanplast służy pomocą, radą i wsparciem wielu innowacyjnych projektowych rozwiązań. Sprawdź sam!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Któż z nas nie chciałby mieć możliwości wyboru codziennego sposobu kąpieli - zrelaksować się w wannie, wśród zapachowych olejków lub wziąć odświeżającą szybką kąpiel, która zmyje z nas zmęczenie mijającego dnia? Zazwyczaj jednak większość z nas ma do dyspozycji albo jedno albo drugie. Które rozwiązanie jest lepsze? Co wygodniejsze? Oto kilka pytań, na które warto poznać wszystkie za i przeciw jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont, choć to nic miłego, kiedyś zawsze się kończy. Na rynku istnieje wiele rozwiązań, które pomagają przetrwać ten czas, dlatego warto dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat. Pamiętajmy, że remont łazienki jest drogą do pięknej, odświeżonej krainy kąpieli i odpoczynku.