Sanplast - Seria Altus

(63 produktów)
i

Nowoczesne wyposażenie łazienkowe z serii Sanplast Altus pasuje do wielu typów łazienek. Zastosowanie grubego i wytrzymałego szkła hartowanego zapewnia wieloletnie, bezproblemowe działanie drzwi prysznicowych z tej kolekcji. Postaw na dobrą jakość.

Więcej informacji o Sanplast Altus

Kabina prysznicowa to dobra alternatywa dla wanny. Zajmuje ona znacznie mniej miejsca i jest w pełni funkcjonalna. Dostępne na rynku kabiny różnić mogą się od siebie między innymi miejscem montażu. W łazienkach o niewielkim metrażu najlepiej będą sprawdzać się modele narożnikowe, które przylegają do 2 ścian. Ich odmianą są kabiny asymetryczne. W sklepach spotkać można się także z kabinami wnękowymi wyposażonymi w 1 parę drzwi czy przyściennymi, które przylegają do 1 ściany. Posiadacze dużych łazienek i przestronnych pokojów kąpielowych zdecydować mogą się natomiast na zakup kabiny prysznicowej wolnostojącej, którą umieścić można w dowolnej części pomieszczenia. Szukając wysokiej jakości, odpornych na uszkodzenia i łatwych w utrzymaniu w czystości produktów tego typu, warto zapoznać się z produktami z serii Sanplast Altus dostępnymi w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Znaleźć można tutaj zarówno drzwi, jak i kabiny prysznicowe.

Funkcjonalne modele z kolekcji Altus

W kolekcji Sanplast Altus znaleźć można między innymi kabiny prysznicowe o prostokątnym kształcie. Do ich produkcji wykorzystane zostało między innymi grube, bezpieczne szkło hartowane, które jest niezwykle wytrzymałe, a w przypadku ewentualnego stłuczenia rozpada się na obłe kawałki. Kabiny te wyposażone są w solidne rolki stanowiące gwarancję bezgłośnego przesuwania drzwi. Na uwagę zasługuje tutaj również mocowany pionowo, chromowany uchwyt, który w znaczący sposób ułatwia otwieranie kabiny prysznicowej. Wyposażone są one także z możliwość regulacji ich szerokości. Dzięki temu możliwe staje się zwiększenie kabiny nawet o 10 centymetrów. Kabiny Sanplast Altus zamocowane mogą być po stronie lewej lub prawej, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych preferencji. Objęte są one 2-letnią gwarancją producenta. Dostępne tu kabiny dostępne są w wielu różnych wymiarach. Bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznych modeli jest wersja typu walk-in, która pozwala na wygodne wchodzenie i wychodzenie.

Sanplast Altus - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy mała łazienka może być ładna? Ależ oczywiście! Wystarczy postawić w niej na styl retro, w którym dominuje wzornictwo z minionych epok w nieco unowocześnionej formie. Stylowe umywalki na stopach, niewielkie wanny na nóżkach oraz ozdobne lustra dodają uroku. Wszystko to zapewni niepowtarzalny klimat każdej łazience.

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Według wielu badań branie szybkich energetyzujących pryszniców wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Argument ten jest kolejnym z niepodważalnych dowodów na to, że prysznic w łazience to wiele korzyści, nie tylko dla portfela, ale i ciała oraz ducha. Nowoczesne prysznice pozwalają w takim samym stopniu odprężyć się dzięki zastosowanym funkcjom hydromasażu, wygrywając w ten sposób odwieczną bitwę z wannami.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Poszarzałe nieestetyczne płytki na ścianach, zżółknięta ceramika, a może niemodne kafelki na podłodze. Każdy z tych powodów jest dobry, aby przeprowadzić remont swojej łazienki. Pomimo tego, że wielu osobom kojarzy się on negatywnie, może być naprawdę ciekawym czasem, którego efekt da wszystkim dużo radości.