Sanplast - Seria Avantgarde IV

(0 produktów)
i

Seria Sanplast Avantgarde IV została stworzona z myślą o funkcjonalnych wnętrzach o nowoczesnym, stylowym designie. Zastosowanie wytrzymałych i eleganckich materiałów pozwoli cieszyć się produktami przez wiele lat. Sanplast to marka godna zaufania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Sanplast Avantgarde IV - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nowoczesny styl, zdominował w ostatnim czasie aranżacje wnętrz, przez co na stałe zagościł on także w łazienkach. Decydując się na niego, można w łatwy i prosty sposób uzyskać niezwykle funkcjonalne  i stylowe wnętrze, nawet na stosunkowo niewielkim metrażu. Surowe betonowe powierzchnie, kolorowe światła – to tylko nieliczne z jego charakterystycznych elementów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

O zaletach pryszniców nad wannami można by pisać wiele, jednak istnieją trzy podstawowe aspekty, które przekonają nawet najbardziej zagorzałego fana długich gorących kąpieli. Oszczędność pieniędzy oraz mniej potrzebnego miejsca do zamontowania kabiny prysznicowej.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to nie lada wyzwanie dla wszystkich domowników, z jednej strony sprawia on radość ze względu na nowe wnętrze, które będzie ładne i funkcjonalne, z drugiej strony jednak martwi, gdyż kurz, pył oraz hałas to nic przyjemnego.