Sanplast - Seria Free Zone

(14 produktów)
i

Wyposażenie łazienkowe z serii Sanplast Free Zone zostało stworzone z myślą o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach. Kolekcja obejmuje różnego rodzaju drzwi prysznicowe, posiadające bezprogowe wejście, szczególnie wygodne dla ludzi starszych i z ograniczoną mobilnością.

Więcej informacji o Sanplast Free Zone

Idealna łazienka to nie tylko taka, która cieszy oko. Równie istotną kwestią jest tutaj jej funkcjonalność. Jako że z pomieszczenia tego korzystamy kilkukrotnie każdego dnia, znajdujące się tam elementy wyposażenia gwarantować powinny pełen komfort użytkowania. Wybierając je, szczególną uwagę zwrócić należy na jakość wykonania. Jeżeli chcemy, by kabina prysznicowa posłużyła nam przez wiele lat, a jej codzienne użytkowanie było czystą przyjemnością, postawić należy na model wykonany z trwałych, odpornych na uszkodzenia i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów. Aranżując łazienkę, pod uwagę wziąć należy także potrzeby pozostałych domowników. Na rynku spotkać można się z różnego rodzaju produktami stworzonymi o specyficznych potrzebach osób niepełnosprawnych czy o ograniczonej zdolności ruchowej. Wszystkie te wymogi spełniają produkty dostępne w serii Sanplast Free Zone . Zaopatrzyć mogą się w nie Państwo w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Minimalistyczna seria Sanplast Free Zone

Dostępne w linii Sanplast Free Zone produkty różnią się od siebie między innymi wymiarami. Sprawia to, że coś dla siebie znajdą tu zarówno posiadacze małych łazienek, jak i osoby dysponujące przestronnym pokojem kąpielowym. Seria ta zawiera funkcjonalne kabiny prysznicowe oraz drzwi prysznicowe. Tym co odróżnia oferowane tu produkty od standardowych modeli jest brak profilu dolnego. Czyni to z kolekcji Free Zone idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych. Dostępne tu drzwi przeznaczone są do zabudowania wnęki prysznicowej, bez zastosowania brodzika. Warto wspomnieć tutaj również o rolkach łożyskowych, które gwarancją w pełni komfortowe, ciche otwieranie. Zastosowana tu powierzchnia Glass Protect jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu w czystości. Produkty z kolekcji Sanplast Free Zone objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Doskonale komponować będą się one z innymi produktami z asortymentu naszego sklepu internetowego, między innymi bateriami wannowymi i prysznicowymi.

Sanplast Free Zone - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Może być niewielka, ale urządzona w stylowy sposób zawsze będzie zachwycać swoim pięknem w trakcie spędzania w niej czasu. Niezależnie od pory dnia i wykonywanych czynności. Mowa oczywiście o łazience. W tej niewielkiej warto postawić na praktyczne rozwiązania dobrej jakości.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Parawan nawannowy to element, który pozwala zamienić wannę w wygodny prysznic. Dzięki czemu w jednym miejscu za pomocą jednego elementu wyposażenia możesz wziąć odprężająca kąpiel lub szybki energetyzujący prysznic. Rozwiązanie to dodatkowo jest nie tylko praktyczne, ale i efektowne ze względu na wykonanie z wysokiej jakości materiałów.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki powinien być przedsięwzięciem zaplanowanym dokładnie od A do Z. Nie tylko pod względem efektu, ale i funkcjonalności. W końcu na jego wykonanie przeznaczony będzie spory budżet, dlatego warto zadbać o to, aby każda decyzja była przemyślana, i nie podejmować jej pod wpływem chwili.