Sanplast - Seria Prestige III

(53 produktów)
i

Seria Sanplast Prestige III obejmuje wysokiej jakości kabiny o różnych rozmiarach, jak też pojedyncze drzwi prysznicowe. Cała kolekcja została wykonana z hartowanego szkła, dzięki czemu zapewnia doskonały wygląd każdemu wnętrzu, jakie ozdobi, a także funkcjonalność przez długie lata.

Więcej informacji o Sanplast Prestige III

Kabina prysznicowa stanowi bardzo dobrą alternatywę dla wanny. Jako że zajmuje ona niewiele miejsca, znajdzie zastosowanie nawet w najmniejszej łazience. Dostępne na rynku kabiny prysznicowe różnić mogą się od siebie całym szeregiem parametrów. Najbardziej kompaktowe są modele narożne oraz asymetryczne. Ciekawą propozycją są także kabiny przyścienne, które przylegają tylko do jednej ze ścian. Modele wnękowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do montażu we wnęce. Osoby dysponujące dużą łazienką, zaopatrzyć mogą się natomiast w kabinę wolnostojącą, która umieszczona może zostać w dowolnej części łazienki. Tego typu produkty mogą zostać przymocowane do podłogi, brodzika lub wanny. Jednym z materiałów, który najczęściej wykorzystywany jest do ich produkcji jest szkło hartowane. Charakteryzuje się ono dużą odpornością na uszkodzenia. Nawet jeżeli taka kabina ulegnie stłuczeniu, rozpadnie się ona na obłe, bezpieczne kawałki. Do zalet szkła hartowanego zaliczyć można również łatwość w utrzymaniu w czystości. Bogaty asortyment kabin prysznicowych wykonanych z tego materiału znaleźć można w kolekcji Sanplast Prestige dostępnej w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Nowoczesne kabiny Sanplast Prestige III

Kabiny prysznicowe z kolekcji Sanplast Prestige III przypadną do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych, minimalistycznych łazienek. Nadają się one do montażu zarówno z lewej, jak i z prawej strony, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych preferencji i układu łazienki. Kabiny wyposażone są w praktyczne wsporniki, które podtrzymują całość konstrukcji. Znajdziemy tutaj również profil przyścienny pozwalający na redukcję ewentualnych krzywizn ścian. Do zalet kabin Prestige III zaliczyć można także system unoszący drzwi, który sprawia, że ich otwieranie i zamykanie nie sprawia żadnych problemów. Warto wspomnieć tutaj również o przezroczystych uszczelkach gwarantujących 100% szczelność. Kabiny z tej serii objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Sanplast Prestige III - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nawet mała łazienka może odzwierciedlać charakter i styl jej użytkowników. Wystarczy dobrać do niej odpowiednie płytki oraz kafelki, które najbardziej odpowiadają upodobaniom. W kwestii armatury łazienkowej najlepiej jednak postawić na klasyczne białe rozwiązanie, które jest niezwykle uniwersalne i nigdy nie wyjdzie z mody.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna to rozwiązanie, które pozwala zamienić łazienkę w prawdziwe SPA. Wystarczy ulubiony płyn do kąpieli, przygaszone światło, aby oddać się w objęcia relaksującej atmosfery, dzięki której wszystkie problemy odchodzą w zapomnienie. Może być prostokątna, owalna, a nawet narożna. Przy jej wyborze warto kierować się wymiarami pomieszczeń, w których ma być zamontowana.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wybór odpowiednich elementów do aranżacji łazienki w trakcie przeprowadzania jej remontu jest nie lada wyzwaniem. Najlepiej w jego trakcie kierować się przede wszystkim funkcjonalnością oraz uniwersalnością zastosowanych rozwiązań. Dzięki czemu można mieć pewność, że wnętrze łazienki będzie aktualne przez wiele lat.