Sanplast - Seria Space Mineral

(60 produktów)
i

Sanplast Space Mineral to seria mineralnych brodzików o różnych kształtach i wymiarach. Nowoczesny design i zastosowanie w nich wytrzymałych materiałów pozwala na użytkowanie tego sprzętu przez wiele lat, mając pewność, że zachowa on doskonały wygląd.

Więcej informacji o Sanplast Space Mineral

By możliwe było korzystanie z kabiny prysznicowej, zaopatrzyć należy się w produkt, jakim jest brodzik. Wyroby tego typu różnić mogą się od siebie między innymi kształtem. Do wyboru mamy brodziki prysznicowe kwadratowe, prostokątne czy półokrągłe. Ostatnie z nich najczęściej stosuje się w niewielkich łazienkach, a to ze względu na ich małe wymiary. Godnym rozważenia rozwiązaniem jest nieco większy brodzik, który umożliwiać będzie wykąpanie dziecka czy zrobienie prania ręcznego. Dostępne w sklepach modele różnić mogą się od siebie również materiałem wykonania. Do tego celu wykorzystuje się między innymi odlewy mineralne. Posiadają one cały szereg zalet. Zalicza się do nich między innymi właściwości antybakteryjne oraz łatwość w czyszczeniu. Co więcej, powierzchnia tego typu brodzików nie ulega odbarwieniom. Jest ona także odporna na działanie substancji chemicznych. Kupując taki brodzik można mieć pewność, że posłuży on przez długi czas, zachowując swój estetyczny wygląd. Bogaty wybór produktów z odlewów mineralnych znaleźć można w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl, w kolekcji Sanplast Space Mineral.

Wytrzymałe brodziki Space Mineral

W serii Sanplast Space Mineral dostępne są zarówno brodziki prostokątne, jak i ich wersja półokrągła. Jako że oferowane są one w kilku różnych rozmiarach, pomaga to na dopasowanie ich do wielkości łazienki. Oferowane tu produkty mogą zostać zarówno zamontowane na posadzce, jak i wpuszczone w podłogę. Tym, co różni brodziki Space Mineral od klasycznych produktów tego typu jest fakt, iż dostępne są one aż w 7 różnych wersjach kolorystycznych. Sprzedawane są one w zestawie z syfonem wyposażonym w pokrywkę. Do zalet tych brodzików zalicza się również gładką, dużą powierzchnię oraz płaskie dno. Wszystko to sprawia, że korzystanie z nich jest w pełni komfortowe. Warto wspomnieć tutaj również o tym, iż brodziki z kolekcji Spacer Mineral są odporne zarówno na ścieranie, jak i na odbarwienia. Objęte są one 2-letnią gwarancją producenta.

Sanplast Space Mineral - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

To‌ ‌od‌ ‌aranżacji‌ ‌wnętrza‌ ‌w‌ ‌dużej‌ ‌mierze‌ ‌zależy‌ ‌nasze‌ ‌samopoczucie.‌ ‌W‌ ‌zależności‌ ‌od‌ ‌preferencji‌ ‌może‌ ‌on‌a ‌pobudzać‌ ‌do‌ ‌działania‌ ‌lub‌ ‌działać‌ relaksująco.‌ ‌Łazienka‌ ‌to‌ miejsce, w którym ‌nie‌ ‌tylko‌ ‌dbamy‌ ‌o‌ ‌higienę,‌ ale‌ ‌także‌ ‌oddajemy‌ ‌się‌ odprężającym ‌zabiegom.‌ ‌Dlatego‌ ‌warto‌ ‌zadbać‌ ‌o‌ ‌jej‌ odpowiedni‌ ‌wystrój.‌ ‌

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Prysznic to doskonała alternatywa dla wanny w łazienkach. Jego zamontowanie wiąże się z szeregiem zalet. Począwszy od możliwości korzystania z jego energetycznych właściwości, które pobudzają o poranku, poprzez oszczędność miejsca. Skończywszy na oszczędnościach związanych ze zużyciem wody, co przekłada się również korzystnie na środowisko naturalne.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont nie musi przebiegać w nerwowej atmosferze. Odpowiednie zaplanowanie wszystkich jego etapów, a także przygotowanie się do niego odpowiednio wcześnie, dobierając właściwe elementy oraz znajdując najlepszych fachowców, sprawia, że można go przetrwać w całkiem przyjemnej atmosferze.