Sanplast - Seria Space Wall

(6 produktów)
i

Seria Sanplast Space Wall powstała z myślą o funkcjonalnych i eleganckich łazienkach. Kabiny prysznicowe z tej kolekcji zostały wykonane z wytrzymałego szkła hartowanego, zapewniającego doskonały wygląd i prawidłowe działanie przez wiele lat.

Więcej informacji o Sanplast Space Wall

Aranżując nowoczesną, minimalistyczną łazienkę, warto rozważyć zamontowanie w niej kabiny prysznicowej typu walk-in. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych modeli, które jeszcze do niedawna znaleźć można było w znaczącej części łazienek. Kabiny prysznicowe walk-in charakteryzują się obecnością dużych powierzchni szklanych. W przeciwieństwie do klasycznych wersji, brak tutaj drzwi lub ruchomych elementów. Taka budowa sprawia również, że łazienka wygląda na większą niż w rzeczywistości. Jakie są główne zalety kabin walk-in? Przede wszystkim, prezentują się one niezwykle efektownie i sprawiają, że łazienka nabiera nowoczesnego, schludnego wyglądu. Jest to także rozwiązanie bardzo funkcjonalne. Jako że taka kabina znajduje się na równi z podłogą, w pełni komfortowo korzystać mogą z niej małe dzieci czy osoby starsze lub niepełnosprawne. Ze względu na prostą konstrukcję, tego typu produkty są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Brak tutaj zagłębień, w których mogłyby się gromadzić zabrudzenia. Szukając wysokiej jakości kabin typu walk-in, warto zapoznać się z produktami oferowanymi w kolekcji Sanplast Space Wall . Zaopatrzyć można się w nie w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Praktyczne kabiny Space Wall

Czym charakteryzują się kabiny typu walk in dostępne w kolekcji Sanplast Space Wall ? Do ich produkcji wykorzystano między innymi wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 8 milimetrów. Materiał ten jest niezwykle odporny na uszkodzenia, a w przypadku stłuczenia rozpada się na obłe, w pełni bezpieczne kawałki. Zastosowana tu technologia Glass Protect skutecznie zabezpiecza przed osadzaniem się wody na powierzchni szklanych tafli, w znaczący sposób ułatwiając utrzymanie ich w czystości. Kabiny wyposażone są we wspornik zakończony wieszakiem, na którym zawiesić można ręcznik lub szlafrok. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Doskonale komponować będą się one z innymi produktami z naszego asortymentu, między innymi z bateriami prysznicowymi.

Sanplast Space Wall - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Piękne wnętrza nie tylko prezentują się w efektowny sposób, ale także pozytywnie wpływają na nastrój przebywających w nich osób. Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie, w trakcie aranżacji którego warto zadbać nie tylko o walory estetyczne, ale i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań i elementów wyposażenia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? Każde z tych rozwiązań ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Jednak bardzo często wiele osób ze względu na ograniczoną przestrzeń nie mogą pozwolić sobie na zamontowanie ich obydwu. Wtedy na pomoc przychodzą niezwykle estetyczne i nowoczesne parawany nawannowe, które zmieniają zwykłą wannę w wygodną kabinę prysznicową.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zmiany kojarzą się nam zazwyczaj z czymś przyjemnym, remont to także zmiany, na lepsze. Wymiana wyposażenia wnętrz łazienki oraz jej aranżacji to świetna okazja na zastosowanie w niej rozwiązań, o których od zawsze marzyliśmy, jednak nie mieliśmy okazji ich zrealizować. Przy ich doborze warto jednak zwracać uwagę na funkcjonalność.