Filtruj (3 products)

Cena

255,00 zł - 375,00 zł

SCHEDPOL

(3 produktów)
i

Historia marki SCHEDPOL sięga roku 1981, kiedy to dwaj bracia. Stefan i Henryk, stworzyli firmę specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Stopniowo firma zaczęła poszerzać zasięg działania, oferując kolejne produkty: począwszy od uruchomienia linii produkcji wyrobów styropianowych czy wdrożenia systemów zabudowy płytkami do wanien i brodzików. Następnie pojawiły się między innymi kabiny, leżaki oraz ławki i wanny.

Więcej informacji o Schedpol

Dziś SCHEDPOL – firma z 35-letnim doświadczeniem, znana jest z produkcji nowoczesnych systemów zabudowy wanien i brodzików oraz termoformowania tworzyw sztucznych, w tym brodzików i wanien akrylowych, ale także z produkcji narzędzi budowlanych, takich jak łaty, kątownice, poziomice. Misją marki  stały się: nowoczesna technologia oraz najwyższa jakość wytwarzania. To firma, która stawia na zaawansowane technologie i to między innymi wpłynęło na osiągnięty sukces. Firma dociera ze swoimi produktami do setek konsumentów, sprawiając, że ich łazienki są funkcjonalne, a jednocześnie doskonale się prezentują.

Rolę odgrywają tutaj odpowiednie narzędzia

Istotną rolę odgrywają tutaj odpowiednie narzędzia. To dzięki możliwości ich posiadania SCHEDPOL nie ma sobie równych w obróbce stali czy aluminium, w wytwarzaniu form aluminiowych do kształtek  styropianowych, a także do termoformowania próżniowego. Ale nie tylko nowoczesny urządzenia produkcyjne wpłynęły na ostateczny sukces. Nie można zapomnieć również o doskonałych materiałach, a mianowicie o akrylu, z którego produkuje się między innymi brodziki. Kolejna rzecz to innowacyjne technologie, dzięki którym powstają produkty mocne, trwałe, odporne na zagrzybienie czy wilgoć. Doskonałym przykładem są oferowane brodziki - odporne na uszkodzenia, plusk lecącej w nich wody jest o wiele mniejszy, posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, są bardzo proste w montażu, wygodne w użytkowaniu, łatwe do utrzymania w czystości, sprawiają, że temperatura wody wolniej staje się niższa. Nietrudno zauważyć, że zastosowana tu technologia sprawia, iż mamy do czynienia produktem idealnym. Z kolei nośniki do wanien i brodzików akrylowych oraz stalowych wykonuje się z materiału EPS, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, zapewniają wannie stabilność, szybki i bezproblemowy montaż, a ponadto chronią hydroizolację łazienki. Natomiast dla wzmocnienia obudów podpłytkowych stosuje się klej oraz siatkę, dzięki temu przyklejanie do nich płytek nie stanowi najmniejszego problemu.

Doskonałe technologie przerodziły się w sukces

Korzystanie z tak dobrych materiałów i stawianie na tak doskonałe technologie przerodziło się w sukces. Zainteresowanie produktami marki SCHEDPOL nie maleje, nie utrzymuje się na jednakowym poziomie, ale wciąż wzrasta. Mamy do czynienia z firmą, w której pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Z firmą, która dba nie tylko o funkcjonalność oferowanych produktów, ale również dostosowanie ich do potrzeb konsumentów. Poprzez dostarczanie stylowych wanien, brodzików, obudów oraz nośników marka dba również o to, żeby każdy konsument miał możliwość stworzenia wymarzonej łazienki. SCHEDPOL to firma, której zaufało setki klientów.

SCHEDPOL - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań do aranżacji swojej łazienki, z pewnością pomoże Ci w tym polska marka Schedpol. Jej techniki, pomysły i innowacje cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Z ich wsparciem będziesz mógł stworzyć piękną i stylową łazienkę marzeń. Przekonaj się sam!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Lubisz się zrelaksować pod koniec dnia siedząc w wannie z ciekawą książką? A może wolisz wziąć szybką kąpiel i jak najwcześniej znaleźć się pod ciepłą kołdrą? Na te i inne pytania powinien odpowiedzieć sobie każdy, kto musi podjąć tę niełatwą decyzję - wanna czy kabina prysznicowa. Wybór nie jest prosty, ale z pewnością można go dokonać, wystarczy tylko zestawić ze sobą wszystkie za i przeciw.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Odsuwasz myśl o remoncie łazienki ilekroć przyjdzie Ci ona do głowy? Nie jesteś sam! Remont bardzo często wydaje się być czymś okropnym, jednak obecnie istnieje tyle ciekawych sposobów na przetrwanie tego czasu, że nie ma się czego bać. Z pomocą przyjdą Ci rozwiązania marki Schedpol.