Filtruj (505 products)

Cena

0,00 zł - 4 035,00 zł

Stelaże podtynkowe

(504 produktów)
i

Planując generalny remont w łazience warto pomyśleć o stelażach podtynkowych sprawiających, że przestrzeń staje się bardziej funkcjonalna oraz, co najważniejsze, o wiele bardziej estetyczna. W sklepie 123lazienka.pl możesz zamówić stelaże podtynkowe zarówno do WC, jak i do pisuaru, bidetu, czy umywalki. Dostępne są również różnorodne przyciski spłukujące. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne, co niewątpliwie jest ogromnym atutem. Kluczowy jest również łatwy montaż i bezawaryjność. Sprawdź wszystkie warianty! 

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe do nowoczesnych łazienek

Stelaże podtynkowe do zabudowy lekkiej i ciężkiej to doskonałe rozwiązanie w każdej łazience — niezależnie od metrażu. Wbudowane w ścianę toaleta, umywalka czy pisuar prezentują się elegancko, estetycznie i zgodnie z najnowszymi minimalistycznymi trendami. Tego typu stylistyka pozwala także na szybkie odświeżenie wnętrza bez konieczności kolejnej wymiany sanitariatów. Duży wybór w zakresie stelaży podtynkowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybierać sugerując się zarówno możliwościami instalacji, jak i oferowanym przez producenta czasie obowiązywania gwarancji.

Jakie marki stelaży podtynkowych znajdziesz w sklepie 123lazienka.pl?

Inwestycja w stelaż podtynkowy jest wyjątkowo opłacalna. Wybierając model dla siebie warto poświęcić odrobinę czasu na to, aby wybrać ten w pełni odpowiadający naszym potrzebom. W sklepie 123lazienka.pl bazujemy na najlepszych markach w branży, które często oferują aż 10-letnią gwarancję. Do instalacji w ścianie z płyty gipsowej polecamy wyroby marki Geberit, które charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi oraz łatwością w montażu, co szczególnie doceniane jest przez osoby wykonujące instalację na własną rękę. Chcąc uzyskać estetyczny wygląd oraz zadbać o szczelność i cichą pracę sprzętu, warto instalację powierzyć specjaliście i bazować jedynie na sprawdzonych markach. Będą to między innymi Cersanit, Geberit, Mexen, Oras, Tace, Keramag, Grohe, Rea, Roca, Laveo, Koło czy Villeroy&Boch. Wybór modelu możesz skonsultować z fachowcem, uzgadniając ostateczny projekt łazienki.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Ukryta instalacja do WC to w wielu domowych łazienkach jest już opcja standardowa. Teraz można wybrać także różną wersję tej zabudowy. Mokra czy sucha, wysoka lub niska. Sprawdzamy, jakie są między nimi różnice i w jaki sposób mają nam ułatwić codzienne czynności.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Każdy posiadacz niewielkiej łazienki wie, czym jest jej odpowiednia aranżacja i jak właściwie wykorzystać przestrzeń tak, by zmieścić potrzebne na co dzień meble i sprzęty. Producenci wyposażenia łazienkowego oferują stelaże podtynkowe do WC, które można umieścić również w narożniku, co ułatwia urządzenie całej łazienki.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Prawidłowe wyczyszczenie miski WC gwarantuje higieniczną i bezpieczną toaletę. Najbardziej kłopotliwą strefą jest często rant miski, miejsce rozwoju niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Innowacyjne miski WC bez kołnierza są nie tylko łatwiejsze do utrzymania w czystości, ale też pozwalają na oszczędność spłukiwanej wody.